Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy tetszik nektek a Živa név?

Hogy tetszik nektek a Živa név?

Figyelt kérdés
A kislányomat így fogják hívni, és kiváncsi vagyok a véleményetekre.
2012. febr. 10. 18:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ez valamilyen szláv név? Soha nem halottam,és nem is tetszik(bocs).
2012. febr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Az tuti,hogy nem magyar név,de szerintem nem rossz.Igaz kicsit furi,mert soha nem hallottam még,de szerintem jól hangzik.
2012. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Az NCIS-ben hívják így az egyik szereplőt, ő valamilyen iszlám területről származik. A név amúgy nekem tetszik.
2012. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szlovák név. Szerintem szép.
2012. febr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 timike26 ***** válasza:
igen.ez a nèv a filmbol van...szerintem tok egyedi..szèp..(azèrt titkon remèljuk a kislàny megtudja magàt vèdeni ugy ahogy a Ziva a filmben :P )
2012. febr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik.
2012. febr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit extra, de legalább egyedi :) Ha nem ilyen Kovács, Molnár, Horváth kategória a vezetéknév, akkor szerintem nagyon jó választás. Biztos, hogy nem találkozol azzal a helyzettel, hogy elkiáltod magad a játszótéren, hogy Mariska, gyere ide, és 4 kiscsaj odaszalad hozzád. :D

Nekem nagyon tetszik :) Egyébként pedig, ha nektek tetszik, akkor ne foglalkozz mások véleményével :)

2012. febr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Na azért nagyon kevés az esély hogy 4Mariska szaladjon oda a játszótéren,mert már az a ritka/különleges ha valaki Máriának nevezi el a lányát!

Inkább Csengék,Jázminok,Zoék,és Mírák fognak szaladni.

2012. febr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Azt hiszem izraeli a filmben a szereplő neve.
2012. febr. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
7. vagyok. Azért írtam Mariskát, mert nem akartam letucatnevezni a Jázminokat vagy a Zselykéket, mert biztos, hogy van itt olyan anyuci. Nekem semmi bajom ezekkel a nevekkel, de szerintem jobb az egyedi :)
2012. febr. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!