Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok. Azota...

8 hetes terhes vagyok. Azota olyan sok patti jön ki rajtam, arcomon, meg hátamon, mitöl lehet? Ja meg állando szomjusággal küzdök, kb.3 litert is megiszok 1nap.

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 19:09
 1/5 anonim válasza:

Szia!


Én most töltöm a 7. hetem, és a múlt héten lettem tele pattanással, arcon, mellkason, vállon, ami azóta sem tűnt el. Nálam a napi 5-6 liter folyadék az átlag, képzelheted, mennyit járok wc-re... :)


Boldog babavárást!!

2009. jún. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom,h mitől van,de nekem is kijöttek,főleg a hátamon.

Inni ha nem iszom rosszól vagyok.

Biztosan rálehet kenni ezt is a terhességi hormonokra:-)

9 hetes

2009. jún. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!Nem bíztatlak sok jóval,mert nekem a 12. hét után sem szünt meg.:(

De inkább ez,mint a rosszullétek,mert azok szerencsére elkerültek eddig.


Minden jót!


22hetes pocis

2009. jún. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is a 8. hétbe lépek. És megőríjetenek a pattanások. soha, de soha nem voltak rajtam. Nekem a nyakamon jelentek meg. nagyon jó minőségű szereket használok pedig. A szomjúság meg!! éjjelente felébredek, hogy teljsen ki van száradva a szám és teljesen be van dugulva az orrom....:-)) hála istennek ennyi tünetem van. (meg egy kisbaba a hasamban:-))
2009. jún. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én hat hetes vagyok, de nekem is rügyezik az arcom, sajnos. A vízről csak annyit, hogy hányingerem van, ha iszom
2009. jún. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!