Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok magzatvízzel volt valakine...

Sok magzatvízzel volt valakinek gond?

Figyelt kérdés

Olyan gondom lenne, hogy 25 hetesen elmentem 4 dimenziós vizsgálatra,ahol azt mondták jelentősen több a magzatvizem,de amúgy minden oké nézessem meg a saját dokimmal. Rá egy hétre elmentem a saját dokimhoz,aki azt mondta valamennyivel tényleg több, a biztonság kedvéért menjek Genetikai tanácsadásra,de ne idegeskedjek,nem lesz baj. Megtörtént ez is. A vizem még mindig soknak mondható, kóros elváltozást nem találtak, de visszarendeltek 3 héttel későbbre szív ultrahangra. Mert lehet hogy nálam cukor gond van( azt ma leellenőriztük terheléseset megint teljesen jó) de lehet a babánál szív-bél-vese gond.


Anyukámnak is és nagymamámnak is sok volt a magzatvize! Próbálok nem aggódni,mert amúgy jól vagyok baba is mozog, és eddig minden uh-nál oké volt minden.


Volt valaki hasonló helyzetben? Mi lett a végkimenetele?

Azt is mondták a sok víztől elfogyhat az oxigén és előbb megszülethet a baba. Még az is lehet a klinikán kell szüljek.


Próbálok nem aggódni, de ez nehéz! Első baba


2012. febr. 8. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is több volt a magzatvizem,de pár vizsgálat múlva minden rendbe jött magától. És egszsges babám lett.
2012. febr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.Ne aggodj eloszor is.

Nekem terhessegi cukor miatt volt rengeteg a vizem,inditottak a szulesem 38+3ra semmi bajunk nem lett.

Teny burokrepesztes utan alig birtuk kivarni mire az a sok viz elfolyt. :)

Igen azt mondjak hamarabb repedhet a burok,vagy elsodorhatja a koldokzsinort de ez nem 100%.

2012. febr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek! Nekem ma újra csinálták a terheléses cukrot, teljesen jó a terheléses 4.9. A vizeletemben viszont van baktérium,arra kaptam gyógyszert!


Ha már 37 hétig kihúznánk nem bánnám! Remélem tényleg csak inkább a dokim alapos, azért küld ennyi helyre, és nem találnak a finishbe semmit!

2012. febr. 8. 15:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!