Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek normális?

Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Szeretnék gyereket, de nem szeretném, hogyha megnőne a hasam, mert nem akarom, hogy dagadt legyek.
2012. febr. 7. 17:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Jajjj én az örökbefogadást sem tanácsolnám. Mivel a saját külsőd fontosabb jelenleg a gyermekednél ezért akkor a nem saját gyermekedet hogyan tudnád önzetlenül sokmindenről lemondva nevelni! Viccen kívül te még tényleg nem állsz készen az anyaságra.
2012. febr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Érdekes,hogy a kérdező nem reagál semmit!!!Hány éves vagy kérdező?
2012. febr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
65%
Az ilyen kérdésektől megy el a kedvem az egész oldaltól. Bár lehet, hogy csak viccelni akart.
2012. febr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

De lehet! (Amúgy a sértegetésért kitiltás jár.)

Kérdező! Csak félsz az elhízástól vagy fóbia van benned? Tehát sima félelem vagy görcs, ami leblokkol? A kettő között hatalmas különbség van.

Sok olyan anyukát (!) ismerek akik nagyon féltek a fájdalomtól, ami szülés során fellép. Sikerült legyőzniük. :)

Viszont ha létezik hányástól való fóbia, ha létezik anorexia, bulémia akkor ez is ölthet kóros mértéket és szakember segítségét teheti szükségessé.

Én első körben (ha már minden egyéb körülmény rendezett) várnék egy fél évet: figyelnék, hogy hány csinos kismamat találok. Ha egyet sem és semmi nem változik akkor szakember.

Ha viszont még évek választanak el akkor egyszerűen bíznék benne hogy vagy egy jo társ, vagy az érés kihoz majd belőle...

Sok sikert!

2012. febr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az égvilágon senki nem sértegette a kérdezőt.A véleményünket írtuk le. És nem hinném, h pszichoanalízist kellene folytatnunk egy ilyen kérdésre, én hinném h lelki beteg a hölgy, egyszerűen csak a kérdés hangsúlyából "dagadt", az jön le, hogy nem az a kimondott anyatípusról van szó! Persze válhat nagyon jó anya a nem anyatípusokból is idővel. De miután annyi nő van aki mindent megpróbál, hogy végre gyermeke lehessen, ezután egy ilyen kérdésre nem fogok és nem is tudok személy szerint én sem kedvesen, sem együttérzően válaszolni.
2012. febr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem csak az a gondom az ilyen kérdésekkel, emberekkel, hogy tudom, hogy mennyi nő bármit megtenne, ha saját babája lehetne. Ő meg azon aggódik, hogy megnő a hasa és dagadt lesz, hát...
2012. febr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
bocsánat hogy eddig nem reagáltam, de nem voltam net közelben! amúgy 20 éves lány vagyok! köszönöm a válaszokat, 50-50%-ban segítettetek!
2012. febr. 8. 21:04
 18/19 anonim ***** válasza:
Akkor ok, 8-10 év múlva másképp gondolod majd, várj csak!
2012. febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 D.B.Anita válasza:

Szia,

szerintem egyáltalán nem abnormális, amit érzel, és szerintem sok nőben megfordul hasonló gondolat, még ha nem is vallja be.

Én már 35 éves vagyok, lassan megszületik a kisbabám, de mielőtt terhes lettem volna, én is nagyon féltem attól, hogy fogom majd megélni, hogy "bálna" méretűre hízok, óriási pocakom lesz, stb. Viszont a terhesség bekövetkeztével ez az érzés teljesen eltűnt, és a világ legtermészetesebb dolgának érzem a pocak növekedését. Dagadt nem lettem, csak a pocakom nőtt, és még soha nem éreztem magam ilyen szépnek, mint most :-)

Úgyhogy ne aggódj, minden érzés, félelem szépen rendeződik majd, amikor ott lesz az ideje :-) De még nagyon ráérsz ;-)

2012. febr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!