Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek normális?

Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Szeretnék gyereket, de nem szeretném, hogyha megnőne a hasam, mert nem akarom, hogy dagadt legyek.
2012. febr. 7. 17:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
sose volt normális
2012. febr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Grófházy ***** válasza:
100%

a pocakod növekedése nélkül nem fog menni...valahol nőni kell a csöppségnek

de ha már állapotos leszel,remélhetően ilyen gondolatod nem is lesz

én az elejétől kezdve kenegettem Vichy tgerhességi krémmel a pocakom,és nincs is egyetlen csíkom sem.

Olyan mint előtte

2012. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Meg fog nőni a pocakod,ez ígykell,hogy legyen!

Attól még nem leszel dagadt!De szerintem még érned kell az anyaságra....

2012. febr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a nő, aki igazán anya szeretne lenni, BÜSZKE a pocakjára.
2012. febr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én nem ugy készültem, hogy csak ennyit fogok hízni. Mindenki azt mondta ha terhes leszek egyböl mázsás leszek, mert iszonyat nagy étvágyam volt. Ehhez képest szerintem máshonnan fogyok , csak a pocakom gombölyödik. És eddig 5 kg-ot híztam. Most vagyok 35 hetes kismami. Engem a hízás a terhesség alatt sosem érdekelt volna csak legyen végre babám. De mostmár, hogy így alakult, nem bánom. Könyebb lesz regenerálódnom. Ha már így alakult!
2012. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi,hogy ezt írom,de akkor neked nem kell gyerek.Nekem most kezd növögetni a pocakom,de egyáltalán nem érzem magamat emiatt dagadtnak,mert majd a hasadon látszik,hogy nem azért olyan mert dagadt vagy,hanem mert baba lakik benne. :D Ha ez neked akadály,akkor ne szülj!!!!!!!!!!!!!!!
2012. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hizékony vagyok, de tehesség alatt mégis alig hiztam/hozok. 32 hetes vagyok és nem érzem, hogy nagy hasam lenne, csak akkor döbbenek rá, amikor meglátom magamat a tukörben. Meg amikor a csizmámat veszem fel.
2012. febr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szülj, vegyél inkább ölebet! Bocs de erre nem tudok mást reagálni!Gondolom akkor az a típus vagy aki szoptatni sem akarna majd mert akkor mi lesz a csini cickókkal!
2012. febr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem, ez igy nem egeszen normalis, mert a pocak novekedese igy is, ugy is kotelezo velejaroja a terhessegnek es a gyermekvallalasnak.

Szerintem ez azt jelenti, hogy meg nem allsz keszen.

En nem leszolni akarlak, egy nonel az normalis, hogy aggodik az alakjaert, ezzel alapban nincs baj.

Az teljesen normalis (es en sem szerettem volna), ha 100 kilosra hizok, vagy kotenyhasam lesz sok striaval.

De!

a sok hizas az egyetlen, ami ellen nagyreszt tehetsz, a masik ketto ellen direktben nem igazan van tokeletes vedekezesi mod. Sot, a hizas ellen sem mindig, mert lehet, hogy nem sokat hizol, de ugy bevizesedsz a vegen, hogy attol leszel kisgomboc. Arrol meg nem tehetsz.

Szoval en (beismerem hiu vagyok es igen, erosen szoritottam azert, hogy jo alakom maradjon) tudtam, hogy nem minden rajtam mulik es tudtam, hogy nem biztos, hogy sikerul megorizni a formamat. De ez nem volt akkora gond a szememben, hogy emiatt ne vallaljak gyermeket. Ha ez hatalmas akadalyozo tenyezo lett volna, akkor meg nem vallaltam volna, mert meg nem akartam volna igazan. Neked is ezt javaslom.

Egyebkent ha edzett vagy, izmos, eros a hasfalad, akkor valoszinuleg kisebb pocakod lesz es kevesebbet hizol. Nezz csak meg sportolokat, akik gyermeket varnak, vartak. Az eros hasizom erosebben tartja bent a babat, kevesbe engedi nagyra noni a pocakot, de a baba igy is talalt bent helyet.

Szoval ha valoban olyan fontos neked a baba is es a tested is, akkor kezdj el igen erosen edzeni, ezzel felkeszulhetsz.

Speciel en nem emiatt sportoltam evek ota rendszeresen, de teny, hogy izmos voltam es teny, hogy kicsi volt pocakom mindegyik babaval es az is igaz, hogy szules utan lapos ett a hasam hamar. Es a gyermekek sem szulettek kicsi sullyal (3-4 kg kozott voltak).

2012. febr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Külföld...béranya, vagy itthon örökbefogadás. Így lesz gyereked, de nem nő meg a hasad és nem leszel dagadt.
2012. febr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!