Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ti mentek nyaralni...

Kismamák! Ti mentek nyaralni idén?

Figyelt kérdés

Ha igen, hová? Én úgy szeretnék kimozdulni valahová, de nem tudom, mi lenne érdemes. Fürödni nem nagyon szeretnék, inkább valami nyüzsgő, sétálóutcás helyet gondoltam... Semmiképpen sem hegyvidéki nyugalmat, ki vagyok pihenve! :)

Van, aki külföldre megy?

panaszmentes 27 hetes km


2009. jún. 2. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, nem teljesen a kérdésre válaszolok.

Én tavaly nyáron voltam kismama, és 23-24 hetesen Horvátországban, Trogírban, voltunk nyaralni, autóval. Meglepően jól bírtam minden kirándulást, a tenger és a nap nagyon jól esett. Nem beszélve a sós-párás friss levegőn elfogyasztott mediterrán vacsorák...:)))

2009. jún. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi idén nyáron már tuti nem megyünk, hiszen július végén érkezik a pici! Minden pénzünk a babacuccok beszerzésére megy/ment el, ráadásul most hétvégén lett felújítva az előszobánk, mert így pár évig biztos nem kell itt porolni, festeni a baba mellett. Jahh, és a babaszobában még ablakot is kell cserélni...Hát remélem, hogy jövőre, amikor 1 éves lesz a babó, akkor el tudunk menni valahová. Mi Horvátországba mennénk akkor is, valahová a közelbe, pl Pulaba. nem az ottani nyüzsi elég lenne!

Jó nyaralást, ha Ti mentek és boldog babavárást!

szia!

2009. jún. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
azt akartam írni, hogy nekem az ottani nyüzsi elég lenne...bocsi.
2009. jún. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia!


mi megyünk agusztus végére várjuk a 3. babánkat így hát még pont bele fog férni a nyaralás juni25. indulunk zalakarosra a hotel freyaba, sokat keresgéltem mire rátaláltam a megfelelő helyre, remélem ha ott leszünk is tetszeni fog!


mikorra várod a babát?

2009. jún. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én még csak 19 hetes vagyok, ezért beterveztünk egy 10 napos balatoni nyaralást az éves üdülési csekkből(jövőre már úgysem kapok, ha itthon leszek). Az orvosom külön ajánlotta a Balatont, fürödjek nyugodtan, semmi bajom nem lesz. 3 hét múlva megyünk, alig várom!
2009. jún. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk elvileg novemberben érkezik a bébi. (menses után..) Mivel én potnosan tudtam, mikor készült, ez után pedig október közepén. Így hát Aug. végétől már hetente kell járnom vizsgálatokra. Ezért augusztusra terveztünk 1 hét Balcsit és egy hét Horvátországot.
2009. jún. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én aug. végére várom a babót, és csak 2-3 napra szeretnék menni.
2009. jún. 2. 11:49
 8/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Pár napja kérdeztem én is.

Mi jövőhéten szerdán megyünk Párizsba, meg disneylandba, akkor 24-25 hetes leszek.

2009. jún. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!