Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Milyen fürdőruhában...

Kismamák! Milyen fürdőruhában mentek nyaralni?

Figyelt kérdés
8 hetes leszek, mikor két hét múlva nyaralni megyünk, de már olyan fürdőrucit szeretnék, amit később is (esetleg a többi várandósságomnál) tudok használni. Második babánkat várom, a hasam nem oly feszes, mint az első szülésem előtt. Milyen rucit tudtok ajánlani? Esetleg link?
2009. jún. 30. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tankinit vegyél, az most az elején tökéletes. (ilyen trikó fazonú felsővel). Mivel a nyár végére még kicsi pocid lesz, felesleges kismamafürdőruhát venni. (nem érdemes beruházni rá, én egyet vettem, kétszer használtam idáig, sőt, még nagyobbat is vettem, arra számítva, hogy hízok is, ezért még nagy is kicsit...)
2009. jún. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is tankinit vettem, hogy le ne égjen a pocak. 13 hetesen voltam nyaralni és hát én is szépen gömbölyödök. Csinos ruci ez és hasznos darab, mára már sok helyen lehet kapni... Most 19 hetesen is megyek egy rövid kiruccanásra és még mindig jó rám.... nyár végéi márt nem is veszek másikat, hamar elmegy a nyár... Jó nyaralást és boldog babavárást!

2009. jún. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a decathlonban vettem bikinit még az előző várandósságom alatt (9 hós a lányom), mert ott össze tudtam válogatni külön a felsőt és az alsót.

Sima fekete, saját márkás(tribord), nekem éppen nyakban kötős + merevítős felsőrészem van (de egy csomó fazonút út láttam, épp ma voltunk megint). Alsórész sima fürdőrucis-fazonú (van kisgatyós, meg csipőben felszabottabb stb...)

Én nem szeretem a tankinit, ezért nem olyat választottam, bár szerencsére a hasam olyan kb, mint volt. Napvédővel meg úgyis bekenem magamat meg a pocit is.

Most 7 hetes vagyok, egész nyáron/ősszel ezt az összeállítást használom majd (úszni is járok) - persze, ha most nem lesz nagyobb pocim, mert 7 hósan voltam benne utoljára strandon.

2009. jún. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 10 hetes vagyok. Én azt fogom nyáron hordani, amiket eddig. Tehát bikinit.
2009. júl. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én voltam már a nyaralónkban, és ott bikiniben voltam. Bekentem a hasamat a lányom 30-as faktorú krémével és még egy halvánnyit sem pirult meg... Gondolkodtam én is a tankinin, de mivel már nagyobb a pocim, 28 hetes vagyok, ezért szerintem felcsúszna hasamon.
2009. júl. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!