Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet a rosszullétek ellene...

Lehet a rosszullétek ellene tenni? Vannak erre tippek?

Figyelt kérdés
A terhességem elején járok, de állandóan rosszul vagyok. Émelygés, szédülés, fáradtság, szagérzékenység. Tudtok valamit ajánlani ezek ellenne? Lehet valamit tenni?
2012. febr. 6. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. (Sajnos ezt valahogy túl kell élni kb 12-13 hetes korodig.) Próbálj hideg kólát kortyolgatni,nekem segített. Szinte semmit nem bírtam megenni, sok mindent kihánytam. De a kóla enyhítette kicsit az émelygést. Sok friss levegő,sokat szellőztess a szagok ellen. Kitartás! 13hkm.
2012. febr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmi, de semmi nem használt. A 16. héten egyszer csak megszűnt. :)

Kitartás!

26 hkm

2012. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

csatlakoznék az előttem szólóhoz, szellőztetés szagok ellen és a hideg kóla. Egyébként én rengeteget aludtam, mert ugye addig sem voltam rosszul.

Kitartás, el fog múlni és meglátod újra lesz erőd és energiád mindenhez és még étvágyad is.

Nekem a 10-11 héten múltak el ezek a rosszullétek.

16 hetes kismami

Gratulálok a babához! :)

2012. febr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!


Sajnos a pihenést nem mindig tudom megoldani, mert dolgozom és van egy 3 éves kisfiam. :) (vele szinte semmi panaszom nem volt)


És a főzést hogyan oldjátok meg? Az nekem kész rémálom. :(

2012. febr. 6. 16:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindig ragcsalj kekszet, ha szereted, akkor gyombereset. Szagok ellen en ugy vedekeztem, hogy kiprobaltam az osszes parfumomet, es amelyik nem irritalta a szaglasom, azzal bekentem az orrom alatt. Vendeglatasban dolgozok, nem engedhettem meg magamnak, hogy barkit lehannyak munka kozben, ugyhogy mindent megprobaltam, amit csak lehetett, hogy enyhitsek a rosszulleteken.
2012. febr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is nagyon rosszul voltam most a második babával. Hánytam is minden nap, szóval eléggé megkeserítette az első pár hetet.

Ami kicsit szokott segíteni:

- reggel ébredés után a házt. keksz vagy kétszersült.

- hideg italok, reggel is hidegen.

- kóla

- ablak :) Amint éreztem, hogy rám jön, már futottam az ablakba, úgy jobb lett.

2012. febr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!