Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdődnek a reggeli...

Mikor kezdődnek a reggeli rosszullétek?

Figyelt kérdés
6hét 4 nap és semmi max addig émelygek ameddig nem eszem rendesen, utána minden oké...
2012. jan. 22. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fiamnál kb kétszer volt összesen az se reggel hanem este kis émelygés és ennyi. Most a kislányomnál egyszer sem volt:) szóval nem törvényszerű, lehet te is ilyen szerencsés leszel mint mi:)
2012. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek vannak rosszullétek. Nekem sem volt, hála a jó égnek. Örülj neki. Inkább csak egy-két ételtől émelyegtem, de semmi extra. :) Boldog Babavárást!
2012. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én most 15 hetes vagyok, de még mindig nem bírok a rosszullétekből kimászni.

6 hetesen kezdődtek és egyre rosszabb lett, naponta hánytam, volt amikor 2-szer is.

Talán most pár napja enyhült már, de nem akarom elkiabálni.


Az első babával is émelyegtem, de alig hánytam és közel sem volt ennyire rosszul. Szóval még terhességenként is változó egyik-másik kismamánál.

2012. jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem a 7. hét után kezdődött, a 8. hétre brutális lett, holnap leszek 12 hetes, és még nem vagyok sokkal jobban sajnos:(

Én azért drukkolok neked, hogy ne legyen mert az én mindennapi rosszullétem katasztrófa:(

2012. jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 6. héten kezdődött, 13. héten vége lett, de azalatt az idő alatt éjjel-nappal rosszul voltam, nem csak reggel.
2012. jan. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt a 7. héten reggeli hányás, de azt betudom annak, hogy a főiskolai vizsgám miatt is ideges voltam. Amúgy teljesen jól vagyok. :) Csak állandóan aludnék...
2012. jan. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Aznap, mikor meg kellett jönnie, már öklendeztem, a 16. hétig tartott. De van, akinek abszolút nem is lesz! :)


24 hetes kismama

2012. jan. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!Én 6 hetes és 3 napos vagyok:)

Nekem sincs semmi tünetem a fáradtságon kívül...nem fáj a mellem, nem hánytam nagy ritkán émelygek.Én is aggódom, hogy rendben van e minden.

Szerdán megyek uh-ra remélem minden ok lesz és szívhang is lesz már:)

2012. jan. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!