Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert mond le a nok tobbsege...

Miert mond le a nok tobbsege a sexrol terhesege alatt?

Figyelt kérdés
en is lemondtam az elso gyerekemnel,(nem volt semmifele problema ami miatt le kellet volna) demost ujra allapotos vagyok es meg terhesegem elott sem esett olyan jol a sex mint most nagyon nagy gaz hogy sexelek terhesegem alatt?amugy 9 hetes terhes vagyok!
2009. jún. 1. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom honnan veszed, hogy a nők többsége lemond róla. Szerintem csak azok, akiknek valami miatt az orvos tiltja. Én is végigszeretkeztem a terhességeimet, eszembe nem jutott volna, hogy abbahagyjam.

természetesen, ha valami hógond lett volna az más)

2009. jún. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól,hogy valaki terhes nem kell lemondania semmiről,csak óvatosabban kell csinálni,illetve ha vki veszélyeztetett akkor nem lehet,de akkor is az első 3 hónapan nem ajánlja a doki,utána óvatosa,vagy akkor sem.

De ha normálisan zajlik nem értem miért kellene.A terhes nő nem csak anya,hanem nő is aki szeretne szeretni.Ha nincs hozzá kedved ok,hogy nem akarod,az más,persze kérdés,hogy jót tesz e a kapcsolatnak.Ezt sok férfi nem érti meg és elmegy erre arra de szerencsére többségben vannak azok akik normálisok:)

Azok akik általában lemondanak róla,azért mert ők már évek óta várnak babára és annyira féltik,hogy nem mernek semmit sem tenni.Én megértem őket mert ha nehezen jön össze senki sem akarja egy ilyen miatt elveszíteni:)

2009. jún. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki az, aki magától lemond. Szerintem inkább nem kívánja annyira. Nekem is jobban esik, de nem olyan sűrűn. Így volt ez az első terhességemnél is. De minden terhesség más. Én is 9 hetes vagyok, de még változhat a helyzet. Lehet később nem fogom annyira kívánni. Szerintem te se kiabáld el és használjátok ki ezt az időszakot! Amúgy vannak tüneteid? Nekem 2 napja kezdődött a hányinger és ráadásul este jön rám. Ez lehet nem tesz jót a szexuális életemnek!
2009. jún. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi már nem merünk szexelni. A férjem nagyon félti a babát és engem is, nem akarja, hogy bajunk legyen. Igaz, utána olvastunk együtt, bajunk nem lehet, de azért fő a biztonság. Főleg így a vége felé óvatosan kell bánni ezzel a szex kérdéssel. Megmondom őszintén, hogy nekem annyira nem is hiányzik, az orgazmusnál fontosabb, hogy minden este úgy alszunk el, hogy fogjuk egymás kezét, vagy puszilgatja a férjem a pocimat és jó éjszakát kíván a bébinek is. Mindig elmondja, hogy milyen szép vagyok, és hogy neki ilyen nagy pocival mennyire tetszem! Persze néha-néha van egy kis petting szerű dolog, meg én is figyelek, hogy azért ne hanyagoljam el a férjemet, de konkrét behatolásos szex már nem volt hetek óta, de nem bánom...

31 hetes kismama

2009. jún. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nekem annyi a tunetem szinten 2 napja ha eszek hanyingerem van:) meg a mellem az nagyon erzekeny
2009. jún. 1. 19:00
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én a 2. babát várom,és ahogy az 1.-nél mst sem kívánom.Ugylátszik én így vagyok beállítva.Az 1.-nél kicsit megvolt sértodve a férjem,de most már o is belátja ,hogy én így reagálok a terhességre.A szulés után,meg alig vártam,hogy leteljen a 6 hét,még jobb is volt talán ,mint elotte ,ja és gyakrabban.Ez is alkat kérdése.
2009. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
en meg szules utan nem akartam a sexet feltem...
2009. jún. 1. 19:03
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnos én nem kívánom.

Az 5.héttől mintha elvágták volna.

Az első terhességem alatt pedig jobb és több volt mint valaha.

Elég volt ránézzek a férjemre és már vágytam rá,de nem is voltam ilyen rosszúl mint most.

Most a szapora pulzusom mellé már csak egy orgazmus kellene....

2009. jún. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a 2. babát várom, az első a 9. héten elhalt. A 12. hétben vérezgettem egy kicsit és szerintem ez miatt a tudatalattimban nem kell a szex, de a párom nagyon jól tűri, ő is félti a picit, nehogy valami baj legyen ismét. Próbálkoztunk a szex-el, de nem ment, ő megérti.

35 hetes kismami

2009. jún. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én kívánnám...

De veszélyeztetett vagyok, szóval nem lehet. De már csak 1 hét, meg még 6 hét és lehet megint!!!

Szerintem is csak azok mondanak le róla, akik veszélyeztetettek, vagy a pár valamelyik fele nem kívánja, akár a férfi, akár a nő.

2009. jún. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!