Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valakinek méhenkívüli...

Ha valakinek méhenkívüli terhesége lenne azt mikor venné észre? és miből?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez általában az első uh-n derül ki..
2010. jan. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erős vérzés, késszúrásszerű erős fájdalom a has egyik oldalán, rosszullét.
2010. jan. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így van. Az elején ugyanolyan, mint a rendes terhesség. Egész sokáig akár gond nélkül is fejlődhet, ált. a vetélés érzékelhető, ami életveszélyes és nagy vérzéssel, fájdalommal jár. Ezért fontos a korai uh.
2010. jan. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia


Csatlakozom az elöttem szolokhoz nekem egy éve volt méhenkivüli terheségem és nem volt egy kellemes dolog.

Sokszor úgy fájt a a hasamalja hogy felálni is képtelen voltam meg persze én is véreztem.aztán elmentem dokihoz és lakoroszkopos mütét lett a vége .4db vágásom lett kb 2cm-es 1 a köldöknél 3 pedig a bikini vonalnál.úgy hogy ha ilyen problémád van ne habozd felkeresni a nögyogyászod.ja és bocs hogy ezt igy leírtam nem akarlak ilyezgetni csak probáltam tömören leírni az én tapasztalt véleményem.

2010. jan. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első UH-n kiderül. Vagy ha addig erős vérzésed és nagy fájdalmaid vannak.

Mennyi idő telt el az utolsó mensid első napja óta? És mikor mész UH-ra?

2010. jan. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!