Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes kis mamik hogy megy...

23 hetes kis mamik hogy megy a sex? Nagyon el vagyok keseredve. Nekünk nem. Eddig minden oké volt de most valahogy nem.

Figyelt kérdés
van hogy fáj van hogy nem kivánom és van hogy igen de mégsem jo nekem.. a párom már nem nagyon tudja tolerálni..nektek is van ilyen gondotok?
2009. jún. 1. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de mi az,hogy a párod nem tudja tolerálni?

Mindegy neki,hogy neked milyen a szex jó vagy nem,a lényeg,hogy legyen és neki legyen jó?

Ha neked fáj vagy valamiért nem jó akkor tartózkodj tőle,ennyi.Ketten vállaltátok ezt a gyereket,ennyit megtehet,hogy megért.Sok kellemetlensége úgy sincsen a férfiaknak a baba miatt.Nekem a 3 közül egyiknél már a 10-ik héten eltiltott az orvos a szextől,és eszébe nem jutott volna a férjemnek nyaggatni vele,sem félre lépni.

Nem elég,hogy gondod van,meg még talán legyen lelkiismeret furdalásod is?Legyen a férjednek az önzése miatt.Hihetetlen milyen emberek vannak.

2009. jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van! Nem tudom már hanyadik héttöl,de mint akit elvágtak és nem kivánom onnantól. És nekem sem nagyon tolerálja a párom...mostmár 33 hetes vagyok és el is vagyok tiltva,ö meg kezd megbolondulni lassan. :) Szegény,azért sajnálom.
2009. jún. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én is sajnálom...csak hogy az első kedves válaszolónak teljesen igaza van..SAJNOS ilyen.
2009. jún. 1. 17:19
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem sértettelek meg,ne haragudj ha mégis nem ez volt a szándékom.Sajnálom,hogy ilyen a párod.Sajnos nagyon sok önző embert ismerek,és hallok sokat akik hasonlóan önzően viselkednek nem csak a szex terén máshogy is.Számomra ez annyira felháborító.Nem egy háztartási és szexgépet vesznek el hanem egy NŐT,akinek érzései vannak és lehetnek gondjai.Az ilyen férfiakon még a férjem is nagyon ki szokott akadni,mindig azt mondja,hogy kössön rá csomót aztán csapja az ajtóhoz az ilyen pasi.Hogy lehet ennyire érzéketlen valaki akinek a gyerekét várja a szeretett nő?Nekem mindhárom terhességem során volt,hogy hosszabb ideig szex tilalom volt,de kibírtuk mindketten,méghozzá úgy,hogy nem sínylette meg a házasságunk.Akkor a babáink voltak a legfontosabbak,hogy semmi gond ne legyen.Nem ezt kellene szem előtt tartani?

Beszélgess el vele,hogy mégis hogy képzeli a közös életeteket?Csak őérte van???


1 voltam.

Ja,és én nagyon utálom a "dehát pasiból van máshogy működik dumát,mert az egoizmusra nincsen mentség.

2009. jún. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!