Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 90/50 es vérnyomás nagyon...

90/50 es vérnyomás nagyon alacsonynak számít?

Figyelt kérdés

Mit tudok tenni,hogy picit magasabb legyen?Ettől érezhetem magam nagyon fáradékonynak,álmosnak?

17 hetes km


2009. jún. 1. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Az nagyon alacsony. Szólj róla az orvosnak
2009. jún. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, alacsony, nekem is, sajnos. Én elkezdtem inni 1-2 ujjnyi kávét, mindig, mikor rosszul éreztem magam, de naponta csak 1-2*, ezután magától helyreállt kb. rá 1 hétre. Amúgy nem voltam nagy kávés, bár iszogattam capuccinot a terhesség előtt, ed mikor kiderült a baba, nem is kívántam. Így nem volt könnyű kávézni, de nekem segített.
2009. jún. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Ma voltam védőnőnél,ott mérte,és nem mondta,hogy nagyon alacsony lenne,még belefér.Terhesség előtt is viszonylag alacsony volt.
2009. jún. 1. 16:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szia nekem is 90/60,100/60 ez örül szokott lenni,de nem mondta a védőnő hogy alacsony lenne,és nekem is alacsony volt terhesség előtt is.19 hetes kismama
2009. jún. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem is van hogy 96/60 de néha felmegy 110-re is. A pulzusom meg 90 körül van. Inkább legyen alacsony, mint magas. :) Napi 2 3in1-ben kávét iszok, bár nem mintha sok koffein lenne benne. :)
2009. jún. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 80/60 szokott lenni a pulzusom 80. Azt mondták a terhesgondozáson, mivel utálom a kávét, hogy csak igyak sok folyadékot. Most rákaptam a paradicsomlére, amiből 2 litert is mebírok inni. Szerintem nem muszály kávét vagy kolát inni, hogy megemelkedjen.
2009. jún. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak, nem fontos, hogy koffein vagy más dolog dobjon fel, elég, ha a megszokottnál többet iszol, az is emeli a vérnyomást. Bár igaz, hogy jobb az alacsony vérnyomás, mint a magas, de a baba szempontjából ez se a legjobb, mert így a méhlepény, így a baba vérellátása sem a legjobb. Próbálj tehát sokat inni, mozogj minél többet a friss levegőn (persze, ne erőltesd magad!).
2009. jún. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is ezzel a gonddal küszködöm. Most 82/58-at mért a védőnő, minden bizonnyal ezért vagy nagyon fáradékony, én is csak lézengek.

A terhesség előrehaladtával nekem mindig nőtt, a végére már elérte a 100-at is.

3. babás 13 hetes km

2009. jún. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki, nekem meg inkább magas, a tiéd jobb.
2009. jún. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!