Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 97/75 vérnyomás alacsonynak...

97/75 vérnyomás alacsonynak számít? 90-95-ös pulzussal?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
A vérnyomásod normális, a pulzusod elég gyors, tanuld meg máshogy kezelni a nehézségeket, tanulj relaxációs technikákat, a saját érdekedben, a másik, szedjél napi 1-2ezer mg C-vitamint, mert a hiánya is okoz szapora pulzust.
2011. ápr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen...sajnos mostanában túl sokat kellett idegeskednem,de majd igyekszem változtatni.....köszi szépen a tanácsot:)
2011. ápr. 8. 09:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Van egy jó gyógyszer a pulzusra Concor 5 mg. Én ebből szedek napi 1/4-et és szépen beállítja a pulzust.
2011. ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És az miért jó, hogy megszűnik a tünet, az ok meg marad? Nem beszélve a szintetikus gyógyszer mellékhatásairól.
2011. ápr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a Conkor 5mg-osat egyszer nekem kiirták mikor magasnak tünt a vérnyomásom is.Reggelente kellett volan bevennem egyet.De csak támolyogtam töle.Aztán felet.Hát végül azt mondták fehérköpeny szindróma ne szedjek semmit.Amugy nem tudom hány éves vagy de szerintem a felö vérnyomásod még a 100at se eri el az inkább alacsony.A pulzust meg miert nem tanácskozod meg a a dokival.Mert nyugalmi helyzetben kissé magas.setleg ha sportolsz akkor nem.
2011. ápr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
itthon szoktam mérni,75-80 körüli,de attól a dokitól,akinél voltam,felment a pumpa:)
2011. ápr. 11. 11:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!