Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetbe leptem ma, utoljara...

21 hetbe leptem ma, utoljara 16 hetes vizsg. On voltam, de mivel külföldön vagyok csak a 24 hetere tudok haza menni, ez baj?

Figyelt kérdés
marmint ha kimarad a 20 hetes vizsgalat?azt mondtak kimaradhat mert ilyenkor nem baj par het elteres a vizsgalatok közt.
2009. jún. 1. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Ha úgy sem tudsz hazajönni, kár ezen aggódni.

Én ezekkel a kötelező vizsgálatokkal úgy sem voltam megelégedve, inkább kétszer voltunk 4D-n.

Amúgy itt a 18-20 hét között genetikai szűrés van.

2009. jún. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
gondoltam karpotol ha elmegyek 19 heten 4Dre.jol megmertük tetötöl talpig.suly stb....
2009. jún. 1. 09:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak a 4D voltam elégedett, a kórházban soha nem mondtak semmit. Olyan volt mint a futó szalagos munka, még ki se mentem bent volt a következő.
2009. jún. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!