Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti hogy bírjátok ha...

Anyukák! Ti hogy bírjátok ha apa külföldön vagy elég messze dolgozik töletek? és ritkán jár haza?

Figyelt kérdés

Kisfiunk 2,5éves apa kb 1,5éve tölünk 70km talált munkát és alig van itthon,hetente 2napot.Vendéglátásban dolgozik és a pénz miatt csinálja de nagyon nehezen viseljük!Minden nap hazajárna a benzinre keresne!:(

Én szinte beteg vagyok hogy nincs velünk nem is beszéllve a manóról!Mindig apát keresi szinte sír utánna!:(

Hasonló anyukák ti hogy viselitek a távollétet?

Köszönöm a válaszokat!


2010. júl. 30. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
te nemtudnád látogatni, a babával eggyütt?
2010. júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a nagy fiam 4hónapos volt,mikor a férjem Bécsben talált munkát,és csak 7végente jön.péntek este jön és hétfő hajnalban megy.Ráadásul pénteken megjön,eszik és megy gitározni(hobbi,ez az egy van,nem tilthatom)

a fiam hihetetlen apás,ilyenkor hiába vagyok,csak apa kell neki.hétköznap nem követi annyira,de hétvégén le sem lehet vakarni a férjemről.most 21hónapos,és 2 hónapja a kistesó is megérkezett.így még nehezebb.de mondjuk azt hogy kezdek hozzá szokni.De pl ma is vagy háromnegyed órán keresztül üvöltött(szó szerint)az apu után,mert ő elment gitározni-szörnyű volt hallgatni,ráadásul annyira sikított,hogy öcsi is megijedt és rákezdett.

nálunk sokat segít az hogy esténként msnesn írogatunk.

próbáld elfogadni hogy ez most így van,az érdeketekben csinálja.amikor meg itthon van tartalmasan töltsétek el az időt.

2010. júl. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te nem tudsz közelebb költözni hozzá? Vagy látogatni?

Mi sokkal messzebb élünk, több ezer kilóméterre... gondolhatod, hogy nem látjuk hetente. Nagyon nehéz, de beszéljetek gyakran és sokat, hogy a kapcsolat ne menjen tönkre, mert az a legfontosabb!

2010. júl. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

a lányom 18 hónapos. a férjem már akkor külföldön dolgozott mikor még terhes voltam.csak5-6 hetente jön haza egy hétre.szóval nekem ne mond hogy milyen nehéz.szörnyű,de a pénz...szeretnénk saját házat.ez az áldozat érte.

végig csinálni a terhességet nélküle,megszülni nélküle(pedig be akart jönni a szülőszobára csak a baba hamarabb jött).és persze a neveléssel járó nehézségeket se könnyű egyedül megoldani.

gondold el a férjeknek még nehezebb,mert nekünk itt vannak a picik és nekik ott messze nincs senki.

mi skype-on szoktunk beszélni minden nap.

tudom miről beszélsz.együtt érzek veled!

2010. júl. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek hogy megosztotta velem a töténetét!szóval mi Fejér megyeiek vagyunk a férjem meg a Balatonon dolgozik vendéglátásban(szakács) ami azt jelenti hogy reggel 7töl-este 23.00ig vagyis ameddig a kedves vendég marad!leszoktunk menni hozzá de ideje sajnos nincs ránk mert e mellett még rendezvényeket is csinálnak!megyünk reggel és este jövünk de macerás vonatozgatni mivel jogsim nincs de kocsink az van!:(

A nevelés nagyon nehéz mit írtátok most éljük a dac és a hiszti korszakot!Amugy okos,tündéri fiúcska csak rettenet apás!Minden reggel és este ugy kel és fekszik hogy apa mikor jön?

Leköltözni a Balatonra?most adjuk el a lakásunkat itt hogy nyomorogjunk a Balcsin?öszintén nem!

Remélem sikerül váltania a férjemnek!

Mindenkinek sok erőt és kitartást!

2010. júl. 30. 23:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!