Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az nst alapján betudják...

Az nst alapján betudják határolni kb mikor jön a baba? Ugyanis apa külföldön van és nem igazán tud haza jönni csak ugy sajnos, de szeretnénk nagyon mégis ha velünk lenne . Dec 10 re vagyok kiirva.

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem,a babák akkor jönnek,amikor ők akarnak.
2009. okt. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sem. Már 2 naponta kell járnom, de eddig még szó nem volt róla, hogy bent kell maradnom vagy valami.

Pedig bőven mutat fájásokat is az alsó sor.

Nem lehetne megoldani, hogy a párod mondjuk a kiírt előtt egy hétig és utána egy hétig otthon legyen? Ha szerencsétek van beleesik a bab születése ebbe az intervallumba.

40+3 hetes

2009. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát igen egyet értek csak bizakodom mégis.sajnos nem igazán megoldható mert hivatásos sportoló és meccsek vannak amire készülni kell igy is örülnék ha csak egy szökkenésre térne haza és utána karácsonykor van 2 hét szünet !az 2.válaszolónak könnyű szülést kivánok amennyire csak lehet :-).az elsö válaszolónak pedig köszönöm .
2009. okt. 17. 21:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem már órák óta 10 perces fájásaim voltak,amit mutatott is a gép,csak éppen a "személyzetet" nem érdekelte,8 óra múlva megszültem,ennyit a dokikról!
2009. okt. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem.Még túl is hordhatod simán 1-1.5 hetet.Én 41+4 napra szültem
2009. okt. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Köszönöm! Neked is, persze csak, ha eljött az ideje:)

Remélem sikerül megoldanotok.

2. válaszoló

2009. okt. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a szülés előtti nap nst-n voltam, beszéltem a dokival stb, senki nem tudta, hogy másnap reggel elmegy a magzatvíz és estére megszülök.
2009. okt. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!