Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. hétben vagyok és sokan...

36. hétben vagyok és sokan azt mondják, pici a hasam.98 cm a körfogata, aggódnom kellene? Nem nagyon híztam az elmúlt 2-3 hétben, tartom a 62 kg-ot. Összesen eddig 12 kg a gyarapodásom.

Figyelt kérdés
A babám mocorog minden nap, eszem rendesen, de nem viszem túlzásba, nincs is nagyon étvágyam (mármint, ami a sok nasit illetné). Többen mondják, hogy kicsi a pocakom, aggódom miatta, a 30. héten voltam uh-n és 4D-n is, mindent rendben találtak. Hétfőn megyek a 36.heti CTG-re.Egyébként 164 cm magas vagyok és 50 kg-mal indultam, most 62 kg vagyok. Aggódnom kellene vagy ez csak alkati kérdés? Ettől nem biztos, hogy kicsi súlyú lesz a kislányom, igaz?
2008. ápr. 4. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán ne izgulj, a has mérete nem utal a baba méretére. Nekem is alig van hasam 31 hetesen, de uhon a babám még nagyobb is, mint a korához kéne legyen.

Ne félj, ilyeneken ne stresszeld magad.

Abszolut alkati kérdés, kinek mekkora hasa van.

Nyugi:-)

2008. ápr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szélesebb csípőnél a baba hátul csücsül így nem előre domborodik...nyugi, nem lessz ott semmi gond..:oD
2008. ápr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, igyekszem nem izgulni. A csípőm sajnos nem nagy vagy széles, sőt! Hátulról nem is látszik, hogy terhes vagyok. Mindnekinek csak egészséget és könnyű szülést kívánok!
2008. ápr. 4. 19:40
 4/9 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki,ha csak 98 centi lenne a pocim körbe.Amikor 2 hete utoljára mértem,akkor volt 110 centi,és még csak a 33. héten járok.

Ne aggódj!Ez nagyon alkati kérdés.A csípő meg egyáltalán nem befolásolja,hog hol a baba,ugyanis nekem nagyon széles a csípőcsontom,és mégis nagy a pocim,csak annyiban járok jobban,hogy nem feszegeti a csípőmet,mert van elég helye.

2008. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 35 hetessen 103 cm. Ez se nagy de nem is a méret számít! A lényeg h mozog rendessen a pocaklakód és a vizsgálatokon is minden ok. Valószínű ugy fekszik h nem domborodik előre a hasad hanem elterül és az alkattol is függ! Ezen ne parázz!!!
2008. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor nincs semmi gond, ha figyelsz a súlygyarapodásra.

Grtaulálok nektek! :)

2008. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is pont 164 cm vagyok és 49 kg-mal kezdtem a terhességet. 61-62 kg-mal mentem szülni (a 40.héten) és ekkor a hasam 95 cm volt. Nekem is mindenki mondta, hogy kicsi a hasam, a szülés előtt 2-3 héttel még úgy néztem ki, mint aki csak a 6. hónapban jár. Nekem az orvosom is azt mondta, hogy ez teljesen alkati dolog, nem kell aggódni miatta. A kislányom pont 3 kg-mal született, szerencsére minden rendben volt vele. Ne aggódj, neked sem lesz semmi gondod!

2008. ápr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gond! Ne agódj! Nem vagyunk egyformák! Anyukámnak 106 volt mikor szült, én viszon még csak 26. hetes vagyok és már 99 a hasim! Szép egészséges babucid fog születni!!!
2008. ápr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok megnyugtató és bíztató választ. Segítettetek! Mindenkinek boldog babavárást!
2008. ápr. 7. 19:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!