Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes kismamák! Mekkora a...

28 hetes kismamák! Mekkora a hasatok körfogata? És van nálatok olyan hogy szinte egész nap nem mocorog a baba csak egyet-egyet? Ez engem ugy meg tud ilyeszteni.

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 15:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én ugyan 26 hetes vagyok, de az én babám is szeret megviccelni azzal, hogy épp csak egyet-egyet mocorog napközben. Már volt olyan, hogy készenlétben volt a telefonom, hogy hívjam a dokimat, de aztán csak előkerült a drágám. :) Szóval nem vagy egyedül. Úgy látszik, a mi babánk kicsit lustibb. :)
2010. nov. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! Én 29 hetes vagyok ma. A pocakom a köldökömnél mérve 108 cm, azt mondják nagy... A babám már kevesebbet rúg mint eddig, inkább csak mocorog azt is csak mikor aludnék. :) Nappal csak egyszer-egyszer bejelentkezik. :)
2010. nov. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én 28 hetes vagyok a mi körfogatunk 99cm. 65kg és 169cm vagyok. Gondolom ez is számít:)Engem is megijeszt néha-néha, de estére mindig feléled, így nyugodt szívvel tudok elaludni. Már nem érzem olyan erősen, inkább csak a fészkelődését evés, ivás után.
2010. nov. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én kedden leszek 28 hetes, a pocakom mérete a köldöknél 96 cm. Hetek óta nagyon aktívak voltunk, de most tegnap óta nagyon visszavett a fociból meg a boxból a baby, nem tudom, hogy miért.
2010. nov. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
:(( nekem akkort tényleg pici mert csak 83cm. és épp ma szolt le a postásunk hogy mekkorka a heteimhez képest. Sírni tudtam volna. azt mondta mintha csak jollaktam volna.hát marha vicces...
2010. nov. 15. 13:58
 6/14 anonim ***** válasza:
Inkább örülj annak, hogy pici! Van még a terhességből bőven, és az utolsó időben fog rohamosan nőni. Ha már most nagyon nagy lenne, akkor a végén megbolondulnál már tőle. Én így voltam, szétrepedt, csúnya lett, azóta is lóg... és a repedések sem tűnnek el soha. Én a pici pocira szavazok, jó Neked :)
2010. nov. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Anyósom mesélte, hogy a sógornőmmel még 40- héten is belefért a terhesség előtti mini szoknyájába. Mindenki azt mondta nem is terhes. Aztán megszült 3500 gr volt. Lyuk maradt a hasában:) Mindenki csodájára járt.
2010. nov. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én pont ma találkoztam egy távoli kolléganőmmel, akivel 2 hét különbség van köztünk és az ő pocakja kb dupla akkora mint az enyém...

Most ő vagy ilyen alkat (bár neki 2. gyerek), vagy rám is ez vár 2 hét múlva :)))

egyébként én is kicsinek tartom a pocakom, (nekem 97 cm a 27. héten) de inkább örülök neki, mert néha így is rossz ülni, és a java még hátra van!!

2010. nov. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én 29 hetes vagyok és szintén 108 cm a pocim. A mozgása viszont az ellenkezője, mint a tietek, állandóan mocorog, már azért aggódok, hogy miért mozog ennyit :) A hasam sokszor eldeformálódik úgy fészkeli be magát az egyik oldalra. Persze most is ki kar jönni a köldökömön keresztül :)
2010. nov. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is 28 hetes vagyok, és az én hasam körfogata 102 cm. A védőnőm szerint az utolsó 3 hétben nem nőtt, bár ezt nem tudom elhinni. Az én babám is olyan, hogy napközben alig-alig mozog, épp hogy tudatja hogy van, aztán estére beindul. De ha az apukája simogatja a pocimat, mindig megnyugszik. Úgyhogy amikor már nagyon nem bírom kiadom a kispapának a feladatot :)
2010. nov. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!