Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes kismamák! Mekkora a...

28 hetes kismamák! Mekkora a hasatok körfogata? És van nálatok olyan hogy szinte egész nap nem mocorog a baba csak egyet-egyet? Ez engem ugy meg tud ilyeszteni.

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 15:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ne lógasd az orrod.A kis poci hamar visszamegy a helyére és újra csinos leszel.Nekem a lányom állandóan nyüzsgött a fiam viszont sokat aludt a pocimban ne aggódj minden rendben nem mindig mozog egyformán neki is kell szünet néha.Szerintem normális dolog hogy aggódsz de minden rendben lesz.Én képzeld el mondogattam reggel a tükörbe két hányás között hogy minden rendben lesz pedig pocsékul éreztem magam.Boldog babavárást mindenkinek
2010. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
JAJ még valami amikor aludni akarsz vagy olvasni vagy valamire figyelni biztos majd nem hagyja mert akkor fogja a kick box tudományát gyakorolni.utolsó voltam
2010. nov. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást csak olyan rossz hogy én büszkélkednék avval hogy babám lesz és még sem lehet mert alig nő a hasam, és az a sok rossz májú ember aki megalázo megjegyzéseket tesz.......
2010. nov. 22. 08:52
 14/14 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele. Irigyek az emberek. Különben is te csinosabb leszel szülés után:)

Fel a fejjel. A baba és te egészségesek legyetek, a többi nem számít. Engedd el a füled mellett. Dicsekedhetsz vele milyen csinos kismama vagy.

2010. nov. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!