Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes szerintetek...

Lehetek terhes szerintetek vagy esélytelen?

Figyelt kérdés

december 26-án jött meg utoljára. most január 23-án kelet volna hogy megjöjjön a menstruáciom 28 naposak általában 1-2 nap elcsuszásával. a hasam alja szurkál mindha görcsölne. egész nap pisilni járok pedig felfázva sem vagyok. szerdán csináltam egy terhességi tesztet de negativ lett... minden percben ugy érzem mindha megakarna jönni. nagyon szeretnénk babát 10 honapja próbálkozunk eddig sikertelenül. segitsetek kérlek


ja és x -epil tesztet használtam


köszönöm előre is sziasztok


heni


2012. jan. 26. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

A tünetek bármire utalhatnak még. korán csináltad a tesztet. Szerintem várj még 4-5 napot, és akkor tesztelj.

2012. jan. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A tesztek már 27. napon simán mutatják. Mikor mi is készültünk a babóra, állandóan azt hitte, h terhes vagyok, és mégsem. Mikor meg semmi tünet nem volt, terhes voltam.

A tesztek nem csalnak, nem kell több napos-hetes mensi késés ahhoz, h kimutassák.

2012. jan. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

utolsó válaszolónak:


szóval akkor ezzel az azt akarod mondani hogy semmi esélyem ne is reménykedjem ebben a honapban?

2012. jan. 26. 11:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Reggeli vizeletből csináltad?Ha 3 napja késik akkor azt már ki kéne mutatnia szerintem.Nekem is 3nap késés után mutatta ki,a teszt meg tök mindegy milyen fajta.Várjál még 1-2 napot ha továbbra se jön meg akkor csinálj még egy tesztet.Egyébként nekünk is 9 hónap után sikerült.
2012. jan. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy hét késés után mutatta ki,mert az ovum is egy héttel később volt. Picit barnáztam is,azt hittem meg fog jönni ahogy szokott,de nem jött.

Várj pár napot és ha nem jön meg,tesztelj újra.

2012. jan. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a segittőkész válaszokat. nagyon aranyosak vagytok..

puszi nektek

ja és megirom majd szerintem szombaton fgok tesztelni legközelebb de nagyon félek nehogy negativ legyen.

2012. jan. 27. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!