Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megszakított közösüléssel...

Megszakított közösüléssel terhes lehetek? Van aki terhes lett ezzel a módszerrel?

Figyelt kérdés
Mi a pároommal megszakítottan szeretkezünk,de többször hallotam már hogy ez sem ad teljes biztonságot.Van aki azt mondja hogy ök már 4éve igy csinálják és semmi gyerek.Azért félek mert már van kettö gyerekem.Van közületek akik Így csinálják és terhesek lettek?????
2012. jan. 20. 21:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
A megszakítás NEM védekezés, de ezt két gyerek mellett tudnod kellene. Ezt a módszert csak az használja, akinek nem gond, ha baba lesz az aktusból. Nálunk nem volt gond, 1.5év után teherbe is estem így, most aludt el az ágyában.
2012. jan. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi a kommentet!Nekünk nem gond vagyis leginkább nekem nem lenne gond!Ezért is kérdezem!:)
2012. jan. 20. 21:32
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
En igy lettem terhes. ha mar ketgyerekes anya vagy tudhatnad hogy ez nem vedekezes.
2012. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is lettem így terhes, de nálunk sem volt gond, azért is mertük így csinálni. Sőt én is így fogantam. Szüleim is hosszú évekig "védekeztek" megszakítással, aztán egyszercsak ott voltam. :)
2012. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem védekezés, hanem lutri.

Annyi megoldás van, ha nem akarsz terhes lenni, használd.

2012. jan. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves kommentelök!Ha jól látom egyszersem írtam azt hogy ez védekezés.söt rá sem kérdeztem.csak sok mindent hallotam erröl kiváncsi voltam mások véleményére de nem leoltásokra!az elsö kettö baba akarva jött!Én szeretnék 3ikat de a párom nem és azt hiszi hogy ez védekezés,100százalékig.
2012. jan. 20. 22:31
 7/14 anonim ***** válasza:
A férfiak ilyenek. :) Azt hiszik, ha nem ott tüzelnek el, akkor már minden rendben lesz. De mondtad neki, hogy azért ez nem teljesen így van? Nehogy aztán megvádoljon valamivel, ha esetleg mégis becsúszik a baba.
2012. jan. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én is 2szer estem így teherbe.
2012. jan. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
párom volt feleségével 10évig igy csinálták és nem lett baba, pedig a nő akart volna...mi is igy csináljuk 5éve nincs baba, de most tervezzük és majd beengedi a cuccot, na akkor leszek terhes...rokon orvos is igy csinálja, ott sincs véletlen teherbeesés...
2012. jan. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, én így lettem terhes a második babámmal. Most vagyok 23 hetes. :-)
2012. jan. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!