Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megszakított közösüléssel...

Megszakított közösüléssel terhes lehetek? Van aki terhes lett ezzel a módszerrel?

Figyelt kérdés
Mi a pároommal megszakítottan szeretkezünk,de többször hallotam már hogy ez sem ad teljes biztonságot.Van aki azt mondja hogy ök már 4éve igy csinálják és semmi gyerek.Azért félek mert már van kettö gyerekem.Van közületek akik Így csinálják és terhesek lettek?????
2012. jan. 20. 21:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen. Ráadásul én m. ab. utáni első hónapban.
2012. jan. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Azért nem biztonságos, mert mi van, ha nem figyelnek, és későn veszi ki. Ezért lesz valaki terhes. Ha időben történik minden nem lehet gond belőle.
2012. jan. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én szoptattam is és így védekeztünk, mégis terhes lettem.Terveztünk második gyereket,de kicsit váratlanül ért, mert már előtte 6-8 évig így védekeztünk és nem lettem terhes.

Szóval mindenképp védekezzetek másképp is. Mi is fogunk, mert nem szeretnék harmadikat, ha ő már megszületett:)

2012. jan. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszike a kommenteket.hát én mondtam neki hogy ez nem túl biztonságos,de lehet h titkon ö is szeretne egy babát:)vagy csak férfi:)
2012. jan. 21. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!