Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes multam és látványosan...

30 hetes multam és látványosan lelassultam. Ezt más is tapasztalta?

Figyelt kérdés
lassan betöltöm a 31 hetet, és sokkal fáradtabb vagyok. Igaz, feküdtem egy hetet kórházban, a derekam talán ezért fáj jobban, de alig bírok fenn lenni. Mindjárt állatira fáj a derekam és a hasam is bekeményedik (a magnézium ellenére amit szedek) Álmos is többször vagyok napközben, pedig sosem aludtam nappal. Nem tudom hogy a kórházi "eltunyulásnak" tudjam be, vagy amúgyis ennyivel nehezebb lenne már? Mi lesz így még velem 9 hétig?...
2008. ápr. 3. 16:26
 1/1 anonim ***** válasza:
azt tudom tanácsolni,ha álmos vagy aludj:)Pihenj sokat,és vegyél vissza az élettempóból.Nem a kh-i eltunyulásnak tudható be,hanem annak,hogy baromi nehéz a pocak,és már csak nőni fog.Sokat nő hetente a kicsi.Én is észrevettem magamon.A 30-31. hét környékén döntöttem el,hogy bki bmit mondhat nem vagyok hajlandó sietni,inkább korábban elindulok.Ha éppen nem kell sehova mennek,akkor inkább ledőlök és pihizek.A keményedések is azt jelzik,hogy nem pihensz eleget...csak semmi stressz.Tegnap úgy felbosszantott néhány ellenőr,hogy utána egész nap keményedett a hasam.A derékfájás is lehet hogy még rosszabb is lesz.Nekem néha már egész nap fáj...Most kezded érezni hogy a várandósság tényleg terhes.Örülj neki,hogy tudsz aludni.Rengetegen mondják,hogy alig alszanak,akkor is sokszor megébrednek.Hidd el,hamar megszokod.Én már nagyon várom,hogy két darabban legyek,pedig több mint 6 hetem van még hátra...
2008. ápr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!