Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elkezdtem pár napja vizesedni....

Elkezdtem pár napja vizesedni. Ma vagyok 37 hetes. Még egy hetet kéne dolgoznom. Apa nagyon győzköd, hogy jövő hétre ne menjek már be. Mit csináljak? Javulna a vizesedés, ha inkább pihennék?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Javulni nem javul már, mig meg nem szülsz, de ha elmész dolgozni, biztosan tovább romlik majd.
2009. máj. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem tanácsos ilyenkor még dolgozni ha vizesedsz! Rengeteg pihenésre van szükséged most, mert különben nem lesz energiád a szülésnél!!! És nem fogsz tudni kellő ideig talpon lenni a sok víztől! Próbálj meg diétázni egy kicsit a pihenés mellett, lerüld a sót, így nem lesz sokkal több a víz!
2009. máj. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon vizesedtem a végén,bár nem dolgoztam,de egész nap mászkáltam,mentem mindenfelé - egy-egy ilyen nap után sokkal vizesebb voltam,mint a pihenős napokon. Segít az is,ha tornáztatod a lábfejedet + hideg vizes zuhany a lábadra + sómentes ételek, jana víz (annak nagyon kevés a nátrium tartalma) + kevesebb édesség. tényleg pihenned kéne már,mert nem lesz erőd a szülésre
2009. máj. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Meddig akarsz még dolgozni? Hamarosan szülni fogsz!!!

Sztahanovista vagyok/voltam, de ahogy beléptem a harmadik trimbe szabira jöttem. 12-14órákat dolgoztam, a párom szólt rám, hogy ha nem indulok el, akkor nem lesz mivel hazajönni.

Azóta, hogy itthon vagyok, és elintézve majdnem minden dolgom, megbugyanok, mert nem szoktam meg a "lazsát", bezártságot, egyedüllétet. Gondolj bele, hogy lesz három heted jó esetben arra, hogy edződj az otthon bezártságához. Nem lesz elég.

A vizesedésről: ebben a "stádiumban" természetes, jobb nem lesz, nagy a terhünk ilyenkorra, jobb pihenni, pihentetni.

Egy jó tanács, maradj most már a popókádon otthon, és pihenj.

36hetes

2009. máj. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A "szt
2009. máj. 28. 22:38
 6/8 A kérdező kommentje:
A "sztahanovizmusom" részben arra vezethető vissza, hogy külföldön élek és itt csak 9 hónap a gyes illetve utána még lehet kivenni 3 hónap fizetetlen szabit. Emiatt szeretném mnél tovább húzni, hogy szülés után minél tovább a bébive aradhassak otthon.
2009. máj. 28. 22:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Na igen a külföldi lét, az más.

Bár így is jobb lenne mindkettőtöknek, ha már pihiznél.

(kérdezz rá, lenne e mód valami szabira mostantól, ami nem érinti a nálatok kapható szülés utáni kényszerpihit, esetleg táppénz?vagy ami nálatok van)

2009. máj. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó időben nekem is baromira bevizesedtem, teljesen fel voltam puffadva, és a szülés után, egy darabig nem hogy nem múlt el, még rosszabb lett, amíg el nem indult a tejem. Mivel császáros voltam, nálam később következett be.
2009. máj. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!