Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az mitől van h vkinek nagy...

Az mitől van h vkinek nagy pocija van, vkinek alig látszik? 16 hetes vagyok, de akkor látszik jobban a hasam ha ettem. Vki azt mondta:ó hát nem is látszik, vki meg h már jól látni.

Figyelt kérdés
Eddig nem hiztam egy kg-t sem, félek,remélem minden rendben van.Jövő héten megyek dokihoz,már nagyon várom.
2008. ápr. 3. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nyugi, nekem a 20.hétig szinte semmi hasam nem volt.Egyszerűen alkati kérdés, annak meg örülj, hogy nem híztál, én sem híztam egy dekát sem az elején, azóta meg felszaladt 7 kg, most 28 hetes vagyok

2008. ápr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj,majd látszani fog.Ennyi idős terhesen még inkább az látszódhat,hogy fel vagy puffadva,ez gyakori a terhesség elején,van aki tovább is.A pocak mérete pedig eléggé alkatfüggő,hogy kin mennyire látszik.Nekem mindkét gyerekemmel nagy pocakom volt,most is az van,pedig még csak 28 hetes,de már sokan kérdik nem-e szülök még.És nem voltak nagyok a gyerekeim.Van akin meg alig látszik,és csak csodálkozunk akkora bébije lesz,nem tudni hol volt bent:))))Ha a vizsgálatok során mindent rendben találnak,semmi ok az aggodalomra.Az a fontos,hogy mindketten egészségesek legyetek.

Boldog babavárást.

2008. ápr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem már a 2.héttől látszódott (lombikos vagyok). Valószínűleg azért, mert vékony testalkatú vagyok, sosem volt hasam. Nézd meg reggel magadat a tükörben, alig látszik valami, estére pedig mintha megnőtt volna (nekem legalábbis így volt).

Én azonnal elkezdtem hízni is, az első 3 hónapban rögtön 6 kg-t, most a 6. hónapban járok, és eddig összesen 9,5 kg-nál tartok. Mindenkinél másképpen alakulnak a dolgok, nem baj az, ha nem hízol, csak arra figyelj, ha éhes vagy, egyél. A baba úgyis elveszi, ami kell neki.

Boldog babavárást!

2008. ápr. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

előző válaszolónak.

Mi látszott neked 2 hetesen??Max az,hogy felpuffadtál.

Amikor a baba tölti ki a pocakot,akkor nincs olyan,hogy reggel kisebb,estére pedig nagyobb:))))ez butaság.

A 4-ik héten fejeződik csak be a beágyazódás,ekkor még sejtekről beszélünk.A 6-ik héten 2-3 mm-es.Ha lombikosok vagytok,akkor gondolom 2 héttel többnek számolnak téged.

És szerintem ez esetben kicsit többet illene tudnod a dologról.A baba miatt majd a 15-20 hét körül gömbölyödtök.

Boldog babavárást.

2008. ápr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves előző válaszoló! A beültetéstől számított 2.héten látszódott, lehetséges, hogy a rengeteg evéstől. De igenis nálam így működik, hogy este nagyobb a pocakom. És a 6.heti UH-n az én babám mérete 8,2 mm. Pontosan az utolsó mensi első napjától számolnak, mint bárki mást.

Sok boldogságot!

2008. ápr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is 16 hetes vagyok, és nekem rendesen látszik, szép kis pocim van már. És ez nem puffadás, már a köldököm lassan a hasammal egy vonalban van, tehát ez nem más, mint a méh. Alkatfüggő, én eddig pedig még csak 3 kg-ot híztam.
2008. ápr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia..ne aggodj..normalis mindez..lattam olyan kismamat akinek meg felidosen se mondtak volna, hogy terhes es lattam olyan kismamat akinek 3 honaposan mar 7 honapos terhest mondtak:-)

A baboca az elso hetekben tenyleg nagyon picike es ami esetleg latszik az nem a baba...puffadas vagy a kilok ha feljottem.Milimeterekrol beszelunk , babameretek, ami jol elvan a medenceben es kesobb emelkedik ki onnan...amikor mar nincs helye..ez lehet olyan 11-15 hettol:-)

En 26 hetes kismama vagyok..a 16-17 heten kezdett el gombolyodni a pocakom...s moat mar csak az nem latja aki nem akarja...:-) vekony alkat vagyok en is de feljott mar 8 kg, ez van.

Amugy van akinek a hasa merete a magzatviz mennyisegetol is fugg...szoval ahany ember annyi fele:-)

Boldog babavarast!

2008. ápr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves lombikos anyuka!

Na látod,hogy a 6 hetes uh-on még egy cm sincs a picurka,hogyan is látszódhatna ő még kívülről?Azt elhiszem,hogy te már hízhattál a lombikot megelőző kezelésektől is,és nagyobb a pocakod a megszokottnál,és puffadhatsz is persze az is növeli,de ezt még nem a baba tölti ki,nem azért nagyobb:))

Várjatok csak türelemmel,fog látszódni még az a babától is.Sőt,még a rugdosását a mozgását is lehet majd a pocakon látni hamarosan.Gondolom,első babások vagytok.Én a 3-ikat várom,de még emlékszem az első terhesség izgalmaira,és arra is,hogy legszívesebben már akkor kismamaruhát hordtam volna,mikor megtudtam a babám hírét.Ez szerintem pont így normális,ez a legjobb a babának is,ha ilyen türelmetlenül várja az anyukája,mert így biztosan nagyon vágyott rá,és nagyon fogja szeretni.

Sok boldogságot,kívánok a babákhoz,és leljétek egymásban örömötöket.Főleg a lombikos mamának,hiszen gondolom ő már eddig is megszenvedett érte.Üdv

2008. ápr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja,nézzetek be a www.babanet.hu oldalra,ott láthatjátok a bébi fejlődését uh-n ha érdekel benneteket.

Üdv:előző hozzászóló

2008. ápr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Már várom a jövőhetet!Sziasztok!Jo babavárást!!
2008. ápr. 3. 19:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!