Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire igaz az, hogy aki...

Mennyire igaz az, hogy aki kislányt szeretne az a peteérés előtti napokban kell hogy együtt legyen a párjával?

Figyelt kérdés
És aki kisfiút annak a peteérés napján? Tapasztalatok?
2009. máj. 28. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Mi aznap és utána lévő nap is voltunk együtt, és kislányunk lesz.
2009. máj. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk nem jött be. Aznap voltunk együtt először és mégis kislányt várok (állítólag, 2 UH alapján). :)


Állítólag azért van nagyobb esélye a fiúnak ha akkor vagytok együtt, mert ők "gyorsabbak". Ha készen áll a pete, nagy valószínűséggel ők érnek oda hamarabb.

A lányok nagyobbak, lassabbak és ha pár nap múlva van peteérés, ők addigra cammognak oda, míg a fiúk már kifáradtak. :)


De mint mondtam, nálunk a kiscsajszi volt az ügyesebb így is. :)

Üdv

20 hetes km

2009. máj. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is megkérdeztem már ezt korábban. Az esély 50-50%, tehát van akinek bejött, van akinek nem. Úgyhogy erre inkább nem támaszkodom, bármi lehet és nem kockáztatom meg, hogy emiatt ne essek teherbe az adott hónapban.

Most mi is kislányt szeretnénk, mert az első gyermekünk fiú, most lesz peteérésem, együtt vagyunk előtte is, de együtt leszünk közben és utána is.

Félek, hogy ha emiatt az elv miatt direkt kihagynám a peteérés napját és az azt követő két napot, akkor nem foganna se fiúnk, se lányunk...

2009. máj. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.. nálunk is ugyanaz a helyzet, mint a második válaszolónál. Terveztük ugyan, de nagyot néztünk, mikor egyből összejött!


Azt hallottam, hogy a gyermek neme öröklődik hajlam alapján is, apai ágon. Szóval előfordul pl., hogy valaki alig tud lányt csinálni. A volt főnökömnek (nem magyar :-)) 10 gyereke van, nagyon akartak kislányt is, de mind fiú lett!

2009. máj. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mi mind a három babát előre megterveztük.Első kettő fiú lett,most pedig a harmadikra összejött egy kislány.Mind 3-at a peteérés előtt,peteérés napján és egy nappal utána próbáltuk.Szerintem csak a véletlen ,hogy milyen baba fogan meg abban a pillanatban!
2009. máj. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi ovulációs tesztet használtunk,és a legerősebb pozitív napon voltunk együtt és rá két napra megint,kisfiunk van aki már 9hónapos:D
2009. máj. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Mi pont aznap voltunk együtt,és kislányunk született!
2009. máj. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!