Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első 6 hétben nem lehet...

Az első 6 hétben nem lehet sexelni?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondja ez hülyeség....
2008. ápr. 2. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia mi sexeltünk mivel nem is tudtam hogy babás vagyok és semmi baj nem lett
2008. ápr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Már csak azért is, mert nem is tudod, hogy terhes vagy.

Abszolut hülyeség.

ha a doki valamiért nem tilt el, akkor végig lehet szexelni.-)

2008. ápr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így van,csak akkor nem ha orvos eltílt,én még cipekedtem is jó nehezet,mert nem tudtam hogy baba van.
2008. ápr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első 4 héten valószínű nem tudsz a terhességesről, és mindetn ugyanúgy csinálsz, mind addig. Azért az 5. héten minimum sejted, hogy babás vagy (leginkább azért mert a emnsidet hiába várod). A 6. héten nálam beköszöntött a hányinger, a fáradékonyság és társai. Sex? A 6-10 hétig este 8 órakor hulla fáradtam dőltem az ágyba. Szóval nekem az első 6 hétből az utolsó hét volt igazán szexmentes.
2008. ápr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első 4 héten valószínű nem tudsz a terhességedről, és mindent ugyanúgy csinálsz, mind addig. Azért az 5. héten minimum sejted, hogy babás vagy (leginkább azért mert a mensidet hiába várod). A 6. héten nálam beköszöntött a hányinger, a fáradékonyság és társai. Sex? A 6-10 hétig este 8 órakor hulla fáradtam dőltem az ágyba. Szóval nekem az első 6 hétből az utolsó hét volt igazán szexmentes.
2008. ápr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még nem tudtam, hogy babás vagyok, és konyhát újítottunk, úgyhogy bútortologatás, emelgetés, takarítás, minden volt...

Mikor kész lettünk, csináltam tesztet, és + lett. Mi azóta is szeretkezünk, és ha a doki nem tilt el, vagy nincs panaszod akkor nyugodtan lehet. Lehet, hogy az első 8-9 hétben nem is igazán lesz hozzá kedved, főleg ha rosszullétekkel küzdesz. Én így voltam, de most a 12. hétben már tombolnak a hormonjaim, és nagyon kívánom a páromat. Persze, hogy lehet,csak egy kicsit gyengédebben. Gratulálok a picihez!

2008. ápr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!