Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan változnék meg terhesség...

Hogyan változnék meg terhesség során?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt depressziós voltam elég sokáig, de azóta rengeteget változtam pozitív irányban, de sajnos néha még most is elfog a szomorúság. Talán azért (is), mert nagyon szeretnék már babát. Hallottam és olvastam, hogy a terhesség alatt boldogabbak, kiegyensúlyozottabbak a nők és külsőleg is változnak, pl. a pattanások is eltűnnek (sajnos elég problémás a bőröm). Mi az igazság? Én úgy érzem, hogy teljesen megváltozna az életem egy babával, értelmet adna, boldog lennék és jót tenne a terhesség, egy gyermek. Volt és leendő kismamák, ti hogy élitek/éltétek meg gyermeketek várását, születését, miként hatott rátok? Hogy hatna rám, ha terhes lennék?
2012. jan. 20. 21:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

hmmm.... én rendszeresen szedtem a depresszió ellen a gyógyszert.

de, amikor terhes lettem,a gyógyszertől kiegyensúlyozott voltam, és kb 6 hetesen abbahagytam.

a helyzet az, hogy iszonyatos hangulatváltozásaim vannak, meg kitöréseim, néha szorongok is, de alapvetően az öröm, hogy sikerült a baba, az nagyon boldoggá tesz, és sokkal magasabb az önkontrollom, szóval bírom gyógyszer nélkül, de érzem, hogy jobb lenne szerrel.

csak mellőzöm,míg bennem van a baba, meg szoptatás alatt is.

szerintem nem lesz gondod, ha jelenleg nem vagy depressziós, viszont a durva hormonváltozás miatt készülj fel szélsőségekre. nagy örömökre, meg néha egy kis szomorúságra is.

de szerintem ez még egészséges kismamáknál is előfordul,nem csak depressziósoknál, vagy ex-depressziósoknál.

2012. jan. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
egy gyerek nagyon sok boldogságot ad, de nagyon sok munkát és stresszt is. A terhesség is lehet rémálom is.
2012. jan. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ne bízz abba, hogy eltűnnek a pattanások. Elég csúnya volt a bőröm, de most még annál is vészesebb.

16 hetes kismama

2012. jan. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!