Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig volt enyhe fájdalmatok...

Meddig volt enyhe fájdalmatok a hasatokban? Ez normális?

Figyelt kérdés
13 hetes vagyok az elején volt mindjárt megjön érzés aztán elmúlt. Pár napja azonban megint érzek valami furcsát, nem görcsölés, de elég rémisztő. Magnéziumot szedek.
2012. jan. 20. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem görcsölés, akkor minden normális.

Nő a méhed, az is fájdalommal jár, tágulnak a tartó szalagok.

2012. jan. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, és most indul növekedésnek a pocid, szóval ok!

1

2012. jan. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én 11hetes vagyok és én is pont így érzek. Fájdogál,húzódik néha a hasam,de ez normális. Én még örülök is neki,mert ez jelzi,hogy rendben van,nől a méhem és nyúlnak a méhtartó szalagok. Kitartás!!
2012. jan. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem kb. a 20. hétig mindenféle különböző módokon fájt a hasam, és mindig azt a választ kaptam, hogy normális, egyénfüggő, hogy ki mennyire érzékeny a méhszalagok nyúlására, stb. 3x2 magneB6 - mindig csak ennyit mondtak.
2012. jan. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!