Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetesen nem láttak UH-n...

4 hetesen nem láttak UH-n semmit, ez normális? Nagyon parázok!

Figyelt kérdés
December 18-án volt az utolsó menstruációm, január 15-én pozitívat teszteltem. 17-én fájt, szurkált az alhasam. Estére annyira beparáztattam magam, meg másik is, hogy menjek orvoshoz, hogy a Szent Imrében kötöttünk ki. Ott vért, vizeletet vettek, kiderült tényleg terhes vagyok. Az egyik doki(a sürgősségin, gondolom nem nőgyógyász volt) össze-vissza nyomkodta a hasam, egy ponton fájt, ebből ő gondolom arra következtetett, hogy méhen kívüli, mert felküldött UH-ra. De sajnos ott a doki nem látott semmit. Azt mondta sem méhen belül,sem kívül nem lát még semmit. Persze azt mondta ez lehet azért van, mert nagyon fiatal a terhességem. De azt is mondta, hogy még lehet, hogy majd megjön a menstruációm és nem leszek terhes. Azt mondta semmit sem lehet még biztosan mondani, de szerinte rendben lesznek a dolgok. De persze nem zárható ki a méhen kívüli terhesség sem, bár az nagyon ritka. A béta-HCG-m 113 volt, holnap kell újra mennem vér-vizelet vételre. Ja, még annyi, hogy nem vérzek, csak a hasam, petefészkem fáj, néha a derekam. Magne B6-ot írt fel! Nagyon félek a méhen kívüli terhességtől, meg hogy ne adj' Isten még sem jött össze a babám! Van valakinek hasonló tapasztalata? Segítsetek? 2 napja kivagyok!
2012. jan. 19. 08:25
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja, és bocs, hogy ilyen hosszú voltam!!!!
2012. jan. 19. 08:26
 2/20 anonim ***** válasza:

Hú ez még rettentöen korai terhesség, el tudom képzelni hogy még petezsákot sem lát, ha úgy ágyazodott be. képzeld el hogy kb 1-2 mm lehet.

ne parázz a méhen kívülti viszont szerintem simán látták volna, mert pl petevezetékben egy 1-2 mm valami látszik, de a méhben ahol most vastag nyálkahártya van ott nem.

2012. jan. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nyugi nem lesz semmi baj. 4 hetesen voltam én is először dokinál és nekem se látott semmit, a hasam nekem is szúrt veszettül. Egy hét múlva már látszott a pici.

9hkm

2012. jan. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok. Próbálom én is nyugtatni magam, meg szegény férjem is, de egyszerűen nem megy. Csak az jár a fejemben, hogy mi van, ha holnap alacsonyabb lesz a bétaHCG-m és nem lesz babám? Tudom, hogy pozitívan kellene hozzáállnom, de most valahogy nem megy. De próbálom. Köszi!
2012. jan. 19. 08:45
 5/20 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg és pihenj nagyon sokat. Nekem 5 hetesen semmit nem láttak, pedig fájt a hasam és a derekam is. 8 hetesen pedig kiderült, hogy ikrek :). Drukkolok Neked, hogy minden rendben legyen.
2012. jan. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Ilyenkor nincs még mit lásson, ezért ajánlják, hogy betöltött 6. hét után menjen a kismama UH-ra.
2012. jan. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm, remélem, hogy minden rendben lesz!
2012. jan. 19. 09:02
 8/20 anonim ***** válasza:

Nincs semmi gond, ne aggódj! Nagyon fiatal még a terhesség, azért nem láttak semmit. Na meg, gondolom az ősrégi UH-val néztek meg. Nekem azon még az érett petéimet se látták anno... Azonkívül a HCG szint is mutatja, hogy nagyon az elején vagy.

[link]

2012. jan. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, én dettó ugyanígy voltam anno a most kétéves gyönyörű Kisfiammal!:) A dokim az Ő UH-val nem látott semmit, ill vmi pontot észlelt méhen kívül, erre felküldtek a meddőségi centrumba, ahol komolyabb műszerekkel vizsgáltak, és kiderült, hogy egy kisebb cisztát látott méhen kívül (ami később gond nélkül felszívódott), és azon a gépen lehetett csak látni egy nagyon kicsi pontocskát a méhemben, a kisbabámat! Szóval akkor ott engem is beparáztattak a méhen kívüli terhesség lehetőségével, de ha nem lett volna ott másik gép, még egy -két hétig nem tudtam volna én se, hogy mi van... Tudom, hogy min mész keresztül, de próbálj jóra gondolni! Kívánom, hogy minél előbb elteljen az idő a következő uh-ig, és minden rendben lesz!
2012. jan. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj.Tuti baba van a dologban.Nekem a 6.heten sem lattak biztinsaggal semmit.Na en is kiakadtam.Semmit sem lattak pedig masnak mar szivhangot is latnak ilyenkor.Am ra egy hwttel a 7. heten mar lattam a picit es a szivhangot is hallottuk.Most itt rosszalkodik a szobaban immar masfel evesen.Ne izgul.Pihi es nyugi kell a babonak!!
2012. jan. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!