Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetesen nem láttak UH-n...

4 hetesen nem láttak UH-n semmit, ez normális? Nagyon parázok!

Figyelt kérdés
December 18-án volt az utolsó menstruációm, január 15-én pozitívat teszteltem. 17-én fájt, szurkált az alhasam. Estére annyira beparáztattam magam, meg másik is, hogy menjek orvoshoz, hogy a Szent Imrében kötöttünk ki. Ott vért, vizeletet vettek, kiderült tényleg terhes vagyok. Az egyik doki(a sürgősségin, gondolom nem nőgyógyász volt) össze-vissza nyomkodta a hasam, egy ponton fájt, ebből ő gondolom arra következtetett, hogy méhen kívüli, mert felküldött UH-ra. De sajnos ott a doki nem látott semmit. Azt mondta sem méhen belül,sem kívül nem lát még semmit. Persze azt mondta ez lehet azért van, mert nagyon fiatal a terhességem. De azt is mondta, hogy még lehet, hogy majd megjön a menstruációm és nem leszek terhes. Azt mondta semmit sem lehet még biztosan mondani, de szerinte rendben lesznek a dolgok. De persze nem zárható ki a méhen kívüli terhesség sem, bár az nagyon ritka. A béta-HCG-m 113 volt, holnap kell újra mennem vér-vizelet vételre. Ja, még annyi, hogy nem vérzek, csak a hasam, petefészkem fáj, néha a derekam. Magne B6-ot írt fel! Nagyon félek a méhen kívüli terhességtől, meg hogy ne adj' Isten még sem jött össze a babám! Van valakinek hasonló tapasztalata? Segítsetek? 2 napja kivagyok!
2012. jan. 19. 08:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Áááá, ez még nagyon korai. Az elején én tampont is tettem be minden nap a pozitív tesztig, mert rendesen görcsöltem, most mégis a 24. hetet tapossuk már! Tényleg ne stresszelj, tudom, könnyű mondani, főleg az elején nehéz, de az, hogy most nem látott semmit a világon semmire nem utal. :)
2012. jan. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok! És az alacsony HCG szint nem baj? Bocs a hülye kérdésekért!
2012. jan. 19. 09:29
 13/20 anonim ***** válasza:
4hetesen még nem látja az uh a magzatot.
2012. jan. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez 4 hetesen nem is alacsony! Lazíts picit tényleg, mindjárt itt a holnap, addig próbálj higgadni, és ne nézegess a neten sem rémségeket! :)) Drukkolok nektek! :)
2012. jan. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kedves utolsó! Tényleg a netes irományoktól paráztam be. :-)
2012. jan. 19. 09:40
 16/20 anonim ***** válasza:
NAgyon korán mentél 4 hetes terhesség az körüülbelül 2 hete ágyazodott be.
2012. jan. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
16: két hete termékenyült meg, 5-7 napja kezdődött el a beágyazódás...
2012. jan. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Hát tudom én, tapasztalat! :))


(Tudod, a legelején mindentől paráztam... Egyszer egy uh utána, amin a doki annyit mondott, hogy 8 hetesen már akár mozoghatna is a babó az uh-n, a miénk meg nem mozgott, hazafelé majdnem sírógörcsöt kaptam, leültem a net elé és minden sz.rt végignéztem /már bocsánat/. A férjem próbált nyugtatni, hogy nincs semmi baj, minden oké, de konkrétan hisztizni kezdtem. Erre fogta a nagy nőgyógyászat könyvét (ő is orvos) és kikereste benne az erre vonatkozó részeket, amelyek -láss csodát- teljesen mást írtak, mint a netes rémségek. Utána higgadtan annyit mondott, hogy örül neki, hogy a netnek hiszek, és nem neki. Na, utána leálltam a parákkal nagyjából, mert teljesen igaza volt. Vagyis inkább csak őt faggattam ezek után. Jót nevetünk ezen azóta mindig...:))


Szóval, nyugi van, net off, pihenés, tea, jó könyv, és béke! :))

2012. jan. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Elsőként is nyugodj meg, erőltess magadra türelmet és még egyszer ugyanennyi idő után menj vissza egy ultrahangra (8 hetesen bőven ráérsz). Bízd magad a természetre és bízz a pici magzatodban is.

Boldog babavárást kívánok neked.

33 h km

2012. jan. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én 4 hetesen és pár naposan voltam először, csak vastag méhnyálkahártyát látott, és 4mm-es felritkulást. 1 hét múlva 8mm-es petezsákot, ma pedig már 9mm-es élő embryot, úgyhogy ne izgulj, nem is láthatnak még semmit!
2012. jan. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!