Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki milyen szagokat nem bírt a...

Ki milyen szagokat nem bírt a terhesség alatt? Extrém különleges dolgokra vagyok kíváncsi. Én pl a fa szagát nem bírtam.

Figyelt kérdés
Amúgy nem voltam hányós terhesen de ha megéreztem az új hálószoba bútor szagát rögtön rosszul lettem. Egyszer vettünk tujákat is és a kocsiban is kész voltam a szagtól
2009. máj. 27. 10:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rendkívül érzékennyé vált az orrom a szagokra...Pedig,ha bárhol sétáltunk,pl. piacon,vagy akár boltban,utcán,én mindig mondtam,hogy olyan büdi van,rögtön kidobom a taccsot.A kolléganőim,vagy,aki épp valem volt,hiába szimatolt,nem értette mi a fenéről beszélek.Ők nem éreztek semmit.Ja,és például imádtam terhesség előtt mindent,ami füstölt,most a szagát sem bírom elviselni.A régi parfümöm illatától is falnak tudtam volna szaladni.És még sok dolgot ki is hagytam a felsorolásomból.
2009. máj. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szinte minden szagtól, illattól rosszul voltam: a kedvenc reggeli kávém illata is kikészített, az öblítőket egyiket sem bírtam, a légfrissítők, szobaillatosítók, illatosított WC-papír vagy zsepi, bizonyos mosogatószerek, parfümök...

A korábban használt Dove folyékony szappan is végképp kikészített. Ez mondjuk a mai napig is így van. A párom meg nem érti mi bajom van, amikor olyan jó illatú...

22 hetes km

2009. máj. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a hűtő szagától.Mindig visszatartottam a lélegzetem mikor kinyitottam.Mintha rohadt volna valami,persze a férjem csak mosolygott rajtam.12hét után elmúlt.37hetes
2009. máj. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én a barbecue szósz szagától voltam rosszul :S Valamint az összes parfümömtől, párom parfümjeitől, cigifüsttől, a mentolos rágó szagától (párom rágózott és messziről éreztem a "szagát" - mindig kiköpettem szegénnyel :o) ) öblítőtől én is rosszul voltam (frissen mosott ágynemű illata csípte az orromat) és a gáztűzhely szagától :o) Párom lököttnek nézett, mert amint bekapcsoltuk a tűzhelyet én rögtön gázszagot éreztem az egész lakásban. Természetesen előtte soha és már mostanában sem érzem...

A burger kingnek pedig a mai napig nem tudok a közelébe menni, csak meglátom a feliratot és máris rosszul vagyok. :S Érdekes, mert a mekit meg imádom. :o)

38 hetes kismami

2009. máj. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Én a nyers csirkehús szagától irtóztam!Olyan volt,mintha rohadt volna!!!Még főzni is szörnyű volt,pl meg se kóstoltam csak beletettem amit kellett vagy mással kóstoltattam meg!!!Főzés után pár órával már nem éreztem a szagokat!!Ez volt több,mint 8 éve!!:-)

És ma főzésnél ugyanezt éreztem,még a levest is ki borítottam,mert majdnem kidobtam a taccsot a szagától!

Lehet,hogy ismét kisbabát várok???:-O

Nem lenne ellenemre!!:-)

2010. okt. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!