Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik lehetnek a terhesség...

Mik lehetnek a terhesség különleges, korai jelei?

Figyelt kérdés
nem olyanokra gondolok, amit mindenhol leírnak, hanem pl: fejfájás, orrszárazság... Várom a tapasztalatokat! Köszi!
2009. jan. 1. 00:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
En konkretan a ciklus 21. napjatol szurkalast ereztem az alhasamban, kozepen (gondolom a mehemben). Ezen kivul feszult a mellem, ami csak ovulaciokor szokott elofordulni (kb. 2 napig), aztan elmulik, es mensi elott ujra elojon. Szoval elkezdett feszulni, aztan nem is mult el vagy 2 honapig. Ja, es talan meg annyi, hogy meg a mensi kimaradas elott mondtam a paromnak, hogy szerintem megfogant a babank. De ezt csak egy megerzes volt.
2009. jan. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Bocsi, annyit meg hozza tennek, hogy csak megerzes volt, viszont a 35.hetunket tapossuk, szoval bejott.
2009. jan. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia Hát nekem igazán semmi!Csak talán annyi hogy neméreztem olyan erős menzis görcsöket előtte előtte mindig éreztem és csak akkor mikor megkelett volna jönnie akkor nap éreztem kicsit és másnap utána elmult és nemjött meg. nekem rá 2 hétre 6 hetesen lett hányinger.
2009. jan. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. jan. 1. 10:50
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Nekem az akció után 3 nappal úgy felpuffadt a méhem, hogy azt hittem kipukkanok. Gondolom már dolgoztak a hormonok. Akkor nem akartam elhinni, hogy ez már a terhesség jele. Mondjuk más tünet ezt nem is követte, csak hogy nem volt mensi.
2009. jan. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem voltak jelei, hogy meg akarna jönni, semmi. Már ez is gyanus volt. Meg, hogy folyton wc-re kellett menni. Már mielött meg kellett volna jönnie egy héttel. Azt nevettem, hogy a tesztet úgy kéne megcsinálni, hogy reggeli eső vizelet. Na olyan nekem nem volt, mert éjszaka is 2-3x kimentem.

Egyébként én is tudtam. Működött a női megérzés.

2009. jan. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem a "megszokott" tünetekre gondolok, akkor a kisfiam fogantatása után, mens. előtt 1-2 héttel leesett a normál vérnyomásom 120-ról kb. 92-97-re (szédülés).
2009. jan. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nekem volt a világ leghülyébb tünete, legalábbis szerintem :)

Csak a mensi elmaradása előtt nem tudtam, hogy a terhességtől van.

Azt tudnotok kell, hogy én nagyon ritkán szoktam tüsszenteni, általában csak akkor, ha beteg leszek (innen szoktam tudni, hogy mehetek mézért meg Cvitaminért). És ha tüsszögök is, mindig csak egyet.


Nos a mensi elmaradása előtt pár nappal egyszer csak elkezdtem fenemód tüsszenteni. Ha egy kis por volt a levegőben, máris csavarta az orrom. És nem csak egyet, hanem kettőt-hármat zsinórban!

Meg is jegyeztem a kolléganőimnek, hogy remélem, nem jött össze ebben a hónapban, mert beteg leszek, egész nap tüsszögök, és nem akarom a terhességem egy kiadós megfázással kezdeni.


Nos, utóbb kiderült, a terhességtől tüsszögtem! Ez az állapot azóta is fennáll, napjában többször is tüsszögök, és zsinórban kettőt-hármat. A 16. hetet töltöttük tegnap.


Na, tud valaki ennél ostobább tünetről beszámoni? :)

2009. jan. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem két fura tünetem is volt. az egyik, hogy minden hajnalban kb. fél négy körül felébredtem és pisilni mentem. A másik pedig, hogy eszméletlenül kiszáradt a szám éjszaka. És állandóan ihatnékom volt.

2009. jan. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok a gáz...
2009. jan. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!