Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik lehetnek a terhesség...

Mik lehetnek a terhesség különleges, korai jelei?

Figyelt kérdés
nem olyanokra gondolok, amit mindenhol leírnak, hanem pl: fejfájás, orrszárazság... Várom a tapasztalatokat! Köszi!
2009. jan. 1. 00:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%
Az elso vagyok: teeenyleg! en is folyton tusszogtem. Ja, es nagyon faztam. Majusban mar eleg jo ido van ott, ahol lakom. A parom konkretan boxeralsoban es poloban nezte a TV-t, en meg zokni, melegito, hosszu ujju polo es pulover...
2009. jan. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
én írtam elözőleg, hogy folyton pisilni kellett éjszaka. Ahogy itt olvasom a dolgokat eszembe jutott még egy. Általában nekem mindig melegem van. De az elején mindig fázott a lábam. De iszonyuan. Folyon vastag sizoknikban jártam.
2009. jan. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem az együttlétek voltak kicsit fájdalmasak és mindig kicsi rózsaszines maszatolás volt utána,aztán gyanus lett.mensi elött 2 nappal csináltam egy esztet,és pozi lett! :)
2009. jan. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez tök jó kérdés :) Nekem hasszurkálás volt (inkább méh), a fogantatás utáni napokban, aztán meg olyan durva szívritmuszavarok, hogy azt se tudta hirtelen a háziorvos, mit csináljon velem. Akkor még nem tudtuk, hogy baba van... Aztán a 6-7. hét körül ez elmúlott, maradt a brutális hányinger és a legkülönfélébb szagoktól való undor.
2014. márc. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!