Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki milyen szagokat nem bírt a...

Ki milyen szagokat nem bírt a terhesség alatt? Extrém különleges dolgokra vagyok kíváncsi. Én pl a fa szagát nem bírtam.

Figyelt kérdés
Amúgy nem voltam hányós terhesen de ha megéreztem az új hálószoba bútor szagát rögtön rosszul lettem. Egyszer vettünk tujákat is és a kocsiban is kész voltam a szagtól
2009. máj. 27. 10:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
en sem voltam hänyos,de a kuka szagätol mindig nagyon rosszul lettem.mäs szagokkal nem volt gondom,inkäbb azzal,ha meglättam pl a lidl boltot,egyenesen hänyingerem lett.nem tudom miert! :) nem is voltam ott sokäig,csak a 36.heten mereszkedtem be megint... :)
2009. máj. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az addig használt öblítőtől volt hányingerem. Egyik napról a másikra jelentkezett. Mindent újra kellett mosnom:(
2009. máj. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szerettem az illatosított Carefree tisztasági betét illatát, terhesség alatt meg felfordult tőle a gyomrom. Így szülés után megint tetszik az illata :) Ízek frontján pedig a sárgadinnyével voltam úgy, hogy sosem szerettem, de terhesség alatt ízlett és ettem. Tényleg "más állapot" :)
2009. máj. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a bőrülőgarnitura szagától voltam olyan rosszul, hogy honapokig az étkezöből néztem a tv-ét, de még akkor is felfordult tőle a gyomrom, plussz az öblitő nekem is mindent újra kellett mosnom, hogy elbírjam magamon viselni.
2009. máj. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

camambert sajt. terhesség előtt imádtam, sokszor az volt a reggelim, ebédem.

terhes lettem és a gondolatától is hánytam.

a fiam már 7 hónapos, de még mindig nem bírok ránézni :)

2009. máj. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A sárga Lenortól, az Ariel folyékony mosószertől, valamint a hússzagtól irtóztam, ezek mind a mai napig megmaradtak:(


4,5 hós anyuka

2009. máj. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
a majonézt két pofára faltam,terhesen rá se bírtam nézni! és az egyik öblítőtől mai napig rosszul vagyok,pedig már 2,5 hós a kisfiam
2009. máj. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én rosszul voltam a Silan aromatherapy levendula+vaníliától (nem is értem, hogy választhattunk ilyen öblítőt a párommal :)), a házunk szagától, ami csak akkor tűnt fel, ha az udvarról hirtelen beléptem a házba, a komplett konyhaszagtól, a hűtőtől, és mosogatni sem tudtam.
2009. máj. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a mikulásvirág szagától voltam rosszul. A szobában volt egy cserép mikulásvirág és már 3 méterről megéreztem a szagát. Teljesen rosszul voltam tőle.

A férjem semmit nem érzett, azt mondta, szagtalan.... :-)

Most 38 hetes vagyok, megvan még az a mikulásvirág, épp a minap szagolgattam és nem éreztem semmit... :-)

2009. máj. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A káposztának nemhogy a szagától, még a gondolatától is rosszul voltam. A csirkére ugyanez vonatkozik.
2009. máj. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!