Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes korotokig fájt a...

Hány hetes korotokig fájt a melletek? Ha a 6. héten elmúló félben van bajt jelent?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 9. hétig fájt. De a 6. hét után már olyan volt, hogy 2 napig semmi, aztán érintésre megint felszisszentem. :)

Nyugi! Minden rendben lesz! :)

A tünetek nem függnek össze a baba állapotával! Sajnos van tapasztalatom ezügyben! :(

2009. máj. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem jelent feltétlenül bajt, ne aggódj!

Nekem pl alig feszült és mostanra még enyhébb. Addig is csak a karom felöli része volt érzékeny, mégis minden rendben velünk. Mindenki más tüneteket produkál, egyénfüggő.


Boldog babavárást! :)

Üdv.

20 hetes km

2009. máj. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 12. hétig feszült, szinte napra pontosan, utána mintha elvágták volna már másfél hete, még csak este se fáj, pedig aludni se nagyon tudtam eddig. Én is remélem, hogy nincs semmi baj egyikünknél sem!
2009. máj. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmi bajt. Van, akinek egyáltalán nem feszül, nem fáj (pl. nekem se, soha), sőt az is megesik, hogy semmi tünet sem utal terhességre, a baba mégis vígan van.
2009. máj. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :-))
2009. máj. 27. 08:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem még mindig feszül és érzékeny...1 hét van a kiírt időpontig.:)
2009. máj. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem a 12.hétig,de annyira,hogy aludni sem tudtam tőle,mivel nagyon sokat nőtt és hírtelen.De voltak napok,amikor én is nyomkodtam mert nem fájtak egyáltalán,aztán duplán visszakaptam.:)

Most már csak a bimbó érzékeny és sötét barnára színeződött.


22 hetes pocis

2009. máj. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nemrég én is hasonló kérdést tettem fel. Aggódtam, mert egyik napról a másikra elmúlt a mellfeszülés, ami a terhességem egyetlen tünete volt. Délután elmentem uh-ra és minden teljesen rendben volt. Estére megint ugyanúgy fájtak a melleim. Szóval az, hogy elmúló félben van nem jelenti azt, hogy holnapra nem fog újra fájni. A tünetek nem állandóak, jönnek-mennek, hol erősebben,hogy enyhébben jelentkeznek. Ne aggódj, jól van a babátok!:)
2009. máj. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyet értek az utolsó válaszolóval.

Nekem is nagyot nőttek a melleim az elején és nagyon érzékenyek voltak. Aztán elmúlt, s majd kis idő múlva ismét előjött a kellemetlen érzés. 14hetesen megint megszűnt, s most egy hete ismt alig bírom még a ruhát is elviselni magamon.

Szóval elképzelhető, hogy csak átmeneti ez az állapot.

Az viszont biztos, hogy ez a babára nincs kihatással!:-)

22 hetes km

2009. máj. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!