Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyorsétteremben dolgozók, ti...

Gyorsétteremben dolgozók, ti hány hetes korotokig dolgoztatok?!?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 02:06
 1/10 anonim ***** válasza:
igaz én nem étterembe,hanem kórházban dolgozom,de itt is egész nap szaladni,és emelni kell.Én három hónapig dolgoztam,mert keményedtem.Az emelgetést sikerült elkerülnöm.Igazából,ha nem kell nehezet emelned,és fittnek érzed magad akkor dolgozhatsz nyugodtan.Néha azért 10 perce le kell ülni,ha ezt meg tudod oldani és nem kényelmetlen a munka akkor dolgoz ameddig bírod.Ha megerőltető,akkor inkább ne.Gyorsétterembe annyit nem lehet ülni.Kérd át magad olyan munkakörbe ami nem olyan pörgős.A következő várandóságnál szeretnék legalább a 6-7ik hónapig dolgozni,de lehet nyolc hónapig.Fontos,hogy ne terheld magad túl,ha érzed,hogy elég,akkor legyen elég.
2011. okt. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazából pihenni el tudok szokni, pisilni kell, szomjas vagyok stb :)Meg kapunk fel óra szünetet 6ora után . Én meg nem mondtam el hogy babát várok , nem akarom hogy kitegyenek ez miatt. Emelgetni ritkán kell 15 kg-ot, és vinni kb 30meteren át.
2011. okt. 11. 13:51
 3/10 A kérdező kommentje:
El tudok szökni*
2011. okt. 11. 13:52
 4/10 anonim ***** válasza:

Annyit dolgozz amennyi nem megterhelő számodra. Én 8 hónaposan is még dolgoztam, boltban. A hajolgatás nem ment már annyira a pocakomtól,így guggolás lett belőle,de megoldottam.

Bocsi az offért.

2011. okt. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a pisilés az első és az utolsó trimeszterben rossz,mert ebben a két trimeszterben kell sokat pisilni.inni igyál mindenféleképpen.Terhesen elméletileg nem rúghatnak,ki,ha van róla papírod,hogy terhes vagy.Én a harmadik hónap után mondanám el.
2011. okt. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én gyorsétteremben dolgoztam, igaz vezetőként,így kicsit könnyebb volt, mert magamnak oszthattam be a pihenőidőt. Na nem mintha a főnökeim különösebben tudomást vettek volna róla, hogy pocakos vagyok. Volt, hogy reggel 7-től dolgoztam (nem ültem, kint pörögtem) és este fél 8-kor mondtam, hogy mostmár oldják meg nélkülem, ha nem gond. :)

6 hós koromig dolgoztam, de akkor is inkább már a hőséget nem bírtam. Nyáron a konyhán van vagy 40 fok, klíma meg csak a vendégtérben volt, de kb sz@rt se ért, ott sem. Így júli közepén letettem a lantot.

2011. okt. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
15 kg-os emelések vetélést okozhatnak, azért ezzel nem árt tisztában lenni... Nem szabad, hogy fontosabb legyen mit gondol a főnők, mint a babád élete. Maga a pörgés sem tesz jót, de legalább kárt nem tesz bennetek az elején. Az emelgetés viszont gáz... meg kellene beszélni én azt mondom.
2011. okt. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Emelgetni, ritkán elemek, és akkor sem földről, szóval nem megterhelő, meg ha nem vagyok a legfittebb állapotomban, akkor szólok a fiúknak hogy légyszi macikám :D

Amúgy külföldről írok. ha ez számít valamit. :)

2011. okt. 11. 18:31
 9/10 A kérdező kommentje:

Ja és a pisilős időszak vége fele járok szerintem. Már nem kell fél óránként kirohangálnom :D

És mióta megtudtam hogy babás vagyok, csak vizet iszok bent, de azt 1-1,5litert. Nem is örül neki néha a főnök asszony :D Mert a csapi víz nem iható csak a palackos az meg nem olcsó. De muszáj adnia :P :D

2011. okt. 11. 18:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonlo munkam volt, annyi kulonbseggel, hogy 6-8 fokos hutohazban. Mivel az elso terhessegem elejen allandositottak (elotte is ott voltam mar, de ugynoksegen keresztul), igy nem szoltam meg a babarol, mert meg akartam varni a probaidot. Nem volt gond, kozvetlen munkatarsammal joban voltunk, elmondtam neki, hogy mi a helyzet es a nehez dolgokat vitte o helyettem, ha kellett.

A masodik terhesseg alatt is itt dolgoztam.

2011. okt. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!