Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kell számolni a magzatm...

Hogyan kell számolni a magzatmozgást? Ha 5 percen pelül 10-szer mozog, akkor az már 10? És mikortol, majd a doki szol? 31 HETES VAGYOK

Figyelt kérdés
2008. ápr. 2. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálam úgy volt ,hogy a 34. héten adtak egy táblázatot.Ebbe kellett x-elni a magzatmozgásokat. 17 órától 21 óráig kellett 10-et mozognia. Azt a táblázatot(időpontot) kellett kitölteni ahol megvolt a 10 mozgás.

Ne izgulj az orvosod el fogja mondani,hogy hogyan kell számolni és mikortól.

2008. ápr. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem 36. héttől, és két általam teszőleges időpontban (pl. reggeli után és vacsora után) mérni hogy 10 perc alatt mennyit mozog. Ezt beírni a táblázatba minden nap. Amúgy vannak orvosok akik ezt nagyon szigorúan veszik, az enyém pl. meg sem kérdezte h csinálom-e, rá sem nézett, nem tartja lényegesnek. Orvosa válogatja, de a védőnők szokták szorgalmazni.
2008. ápr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem a 32. héttől kell számolnom. reggel 9-től este 9-ig terjedően van egy táblázatom és abba kell írnom majd.

Én is megkérdeztem, hogy mi van ha 10-15 perc alatt megrúgja a 10-et és azt mondta, hogy akkor megvan és kész. Azt mondta, hogy feküdjek le és várjak, számoljak és írjam be. De amúgy a táblázat hátoldalán van egy használati útmutató. Nem a doki szól, hanem a védőnőnek kell adnia ezt a lapot. Kérdd tőle!

Sok sikert. 31 hetes kismama

2008. ápr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!