Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti is számoltátok a...

Kismamák ti is számoltátok a magzatmozgást? Egész nap érzem mocorogni attól még számolnom kell? Miért pont a bal oldalamra kell feküdni és ugy számolni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!


Megirom őszintén , 35 hetes vagyok, de nincs kedvem számolgatni. Ez nem trehányság a részemről , de mit paráztassam magam , hogy "úristen , óránként nem rúg 16szor!!" Van hogy nagyon aktív , van hogy kevésbé. Ha szeretném érezni , eszem vagy iszom valamit ; az általában felkelti a kiváncsiságát és elkezd mozgolódni. Vagy este a hátamról az 1ik oldalamra fordulok , mire ő elkezdi jelezni , hogy "tudom ám hogy megfordultál"! Jó móka:))))

Persze ez egyénenként változó. Ha valaki szereti számolgatni, azzal sincs baj, végülis egy rendszeres képet adhat az aktív időszakokról.


35 hetes kismami

2009. ápr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem volt már 2 most van a 3. de sosem számoltam mondjuk nem is voltak lusta babák annyit mondtak mindig a tanácsadóban hogy figyeljem hogy rendszeresen mocorog e de nem számolgattam,valamikor ő is pihen:) még ha ritkán is:)

üdv


29 hetes km

2009. ápr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt a számolgatós dolgot én sem tartom be. Azt írják több oldalon is, hogy a babák 85-90%-ban alszanak, ugyanakkor ha nem mozdul meg x-szer, akkor jelezd az orvosodnak. Akkor most hogy is van ez? Szerintem ha a nap több időszakában érzed a mozgását( nem feltételen óránként x-szer), akkor nincs baj. 33 hetes
2009. ápr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy őszinte legyek erről nem is hallottam még. Mért kéne számolni? Akkor tegnap beleőrűltem volna :(,mert alig mozgott.MA bepótolja a kis drágám :D!
2009. ápr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 gyerekem van és csak a 4. babánál hallottam először a magzatmozgás számolásáról...sosem számolgattam a őicinél sem, mert úgy gondolom, hogy ha mozog, azt úgyis érzi a kismama, ha meg nem, azt is.. az enyémek meg elég mozgékonyak voltak, főleg este és éjjel, amikor pihentem volna. :))) Olyankor meg kinek van ereje számolgatni? :)))
2009. ápr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!