Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor menjek táppénzre?

Agleh kérdése:

Mikor menjek táppénzre?

Figyelt kérdés
24 hetes kismama vagyok és irodában dolgozom. Jelenleg elég unalmasak a napjaink, nincs nagyon munka, sajnos. Inkább pörögnék ezerrel, minthogy 8 órába nézek csak magam elé, teljesen leépül az agyam. Persze nem panaszkodom, mert a fizetés jól jön, otthon meg csak ülnék a tv vagy a könyv előtt a táppénzes pénzért.
2012. jan. 16. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Ah ismerös a helyzet, annyi külöbséggel, hogy én kb a 20-ik héttöl erös görcsöket kaptam 2-3 óra ülés után, így vagy állva dolgoztam, vagy fénymásoltam.

Èn kb a 25-ik héten kiirattam magamt félnapra (habár külföld és itt van tehreseknek munka tilalom, ha az orvos úgy látja). ìgy dolgoztam 32-ik hétig, majd otthon maradtam anyavédelmen (ilyen is van, ezekben mind az a jó hogy teljes fizut kaptam).


èn aznap teszteltem pozitívat amikor leépítették az irodát, engem is kiakartak rugni, de nem tudtak, így habár nem volt gond ott maradnom, de semmi munka nem volt. ténferegtem egész nap. a kolléganök nem akartak semmi munkát adni, mert náluk is rezgett a léc mi lesz ha nekik nem marad elég munka. inkább azt mondták, én ténferegjek.

2012. jan. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én dolgoztam a 36. hétig, ha elfáradtam az ülésben felálltam jártam egyet, most már itthon vagyok és várom hogy megszülessen a kisfiam, de tiszta unalom az egész nap.

Ha nincs semmi problémád felesleges elmenni táppénzre, arról nem is beszélve, hogy nem valami nagy összeget adnak.

2012. jan. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!