Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem baj, hogy nagyon sok...

Nem baj, hogy nagyon sok citromot eszem? Nagyon kivanom es nem birok ellenallni! Sokszor 1 pohar vizbe is belekarikazok egy par szeletet es egesz nap azt iszom! Nem arthat? 12 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2008. ápr. 1. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem árt. Sőt.Én is ngyon sokat eszem(34 hetes vagyok),meg citromlevet szoktam inni még mellé.Nagyon egészséges,és lugosít.Olvass utánna a neten.
2008. ápr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szervezet mindig azt kívánja, amire szüksége van! Ne aggódj, nem árthat, egyébként is tele van vitaminnal! :)
2008. ápr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem árt, sőt! Én az első 12 héten állandóan rókáztam, egyedül a citromos ásványvíz maradt meg bennem, és ezt kívántam is. Lehet, hogy ennek köszönhetem, hogy semmi gondunk nem lett, nem akart a doki se kórházba utalni, mert nem állt fenn a veszélye a kiszáradásnak és a citromban sok vitamin is van.

Amúgy pedig hallgass a testedre, tudja jól, mire van szükséged.

Boldog babavárást!

25 hetes kismama

2008. ápr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!