Van ebben igazság?

Figyelt kérdés
Azzal sokkolt ma az egyik rokonom, hogy ő tudja milyen nemű gyermekem lesz, én még nem 15 hetes múltam! Azt mondta figyeljek az első rúgásokra, ha jobb oldalon érzem, fiú, ha bal oldalon lány! Van ebben valami?
2012. jan. 14. 23:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jobb oldalon rugdosott, kislány! :D

Egyébként a savanyú-édes "hiedelmet" is cáfolni tudom: terhességem alatt savanyú-káposzta felváltva jégkrémmel (amíg ki nem derült a GDM...)

2012. jan. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
én olyat hallottam, de biztos hülyeség, talán van benne valami, ha hánytál terhesség alatt akkor lány a fiúkkal nem szoktak hányni!
2012. jan. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Áááá... Egyetlen egyszer nem volt hányingerem... 11 kg 10 dkg tömör huncutság kislányom van! :D

Egyik barátnőm majdnem a 20. hétig hányt, Zsombor nevű kisfia most megy oviba :D

2012. jan. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!