Van ebben igazság?

Figyelt kérdés
Azzal sokkolt ma az egyik rokonom, hogy ő tudja milyen nemű gyermekem lesz, én még nem 15 hetes múltam! Azt mondta figyeljek az első rúgásokra, ha jobb oldalon érzem, fiú, ha bal oldalon lány! Van ebben valami?
2012. jan. 14. 23:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez egyike a terhességet övező babonáknak,van rá 50 % esély, hogy bejön. Arra már nem emlékszem, hogy a lányom melyik oldalon rugdosott először, de a fiam biztos, hogy a bal oldalon.
2012. jan. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden ilyen népi bölcsesség hülyeség, a baba nemét csak UH-val vagy kromoszómavizsgálattal lehet megállapítani. Az agyam eldobom, amikor a tippelős kérdéseknél több százan tudni vélik a baba nemét a has formája alapján.

Semmi valóságalapja nincs ezeknek.

Amúgy én középen éreztem először a babát, akkor tuti transzfesztita lesz :)

2012. jan. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én is középen érzem! Csak már sokkolnak az ilyenekkel! A múltkor egy hölgy, aki Thai származású, jött a gyermek nemével, mert náluk ezt tanulni kell! Az agyam eldobom komolyan!
2012. jan. 14. 23:19
 4/13 anonim ***** válasza:

Én jobboldalon éreztem, és az UH szerint fiú.

De, szerencsére ilyen beszólásokat még nem kaptam, nem is hallottam erről sem. Tiszta dili!

2012. jan. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én most 26 hetes vagyok és nekem jobb oldalon rugdos szinte mindig és 100 %-ra mondták, hogy kisfiú. Viszont: ő a második babánk, az első babánk kislány lett és ő is szintén jobb oldalt rugdosott....na és ilyenkor mi van? :D Ez olyan butaság szerintem mint amikor azt mondják látom kislányod lesz mert kerek a pocakod...közbe meg fütyköse van.... :D
2012. jan. 15. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét oldalamon rudgos. Kislány.

Ezt hülyeségnek tartom, ne haragudj :)

2012. jan. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Semmi baj, én is annak tartom, csak már idegesít mert mindenki a nemére kíváncsi és jönnek az ilyenekkel, első unoka, első dédunoka stb. Köszönöm szépen!
2012. jan. 15. 11:04
 8/13 anonim ***** válasza:

Ó, nem kell komolyan venni :))) és gondolom, a jótanácsok ideje még nem jött el. Majd mindenki jobban fogja tudni nevelni a gyerekedet, mint Te, és ha túl érzékeny vagy, akkor eléggé fel fog idegesíteni a dolog. Úgyhogy eddzél inkább erre az időre!

(engem a hastapizás idegesített, de leszoktattam a tapizókat. Nem szép szóval :D)

2012. jan. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem szerencsére nincs hastapizás, remélem nem is lesz, pedig már szépen gömbölyödik! :)
2012. jan. 15. 16:22
 10/13 anonim ***** válasza:
engem a hastapi nem idegesített a közvetlen családtól,de a nevelési elvek nagyon.főleg, mikor gyermektelenek tanácsolgatnak:)
2012. jan. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!