Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisbabát várok és 61 kg...

Kisbabát várok és 61 kg vagyok . ez sok kezdésnek?

Figyelt kérdés
160 cm magas vagyok . ez sok kezdésnek? ti hány kg osan kezdtétek?
2008. ápr. 1. 00:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

165cm vagyok, 52 kg-val kezdtem, most 61 vagyok.

28 hetes kismama

2008. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én 163 cm vagyok, és 72-vel kezdte (de senki sem mondta volna meg, hogy 70 körül vagyok, ált.62-65-nek néztek, nagyon vastagok a csontjaim) most a 36. hetet taposom és 82 vagyok, tehát 10 kiló jött fel, de szerintem mr csak 1 jön majd fel. Eddig szinte minden hónapban 1 kiló jött fel, csek egy hónap volt azt hiszem az 5. mikor 4 kiló jött fel. Ja, és én mindent ettem amit kívántam és annyit amennyit kívántam (még édességeket is...tehát ha ezért vigyáztam volna lehet, hogy még ennyi sem jött volna fel. Én is izgultam a súlyom miatt. De szerintem ez nem sok.(ahhoz képest, hogy elég rendesen ettem eddig) Féltem, hogy 15-20 kiló jön fel.Nekem senki sem mondta, hogy ez a 10 kiló sok lenne(se doki, se védőnő, no ebből látszik hogy nem rajtam ez a 10 kiló plusz alig látszik, és mindenki dícsér, hogy milyen csini vagyok, és szinte csak a pocimra híztam). De valószínű tényleg igaz, hogy aki többet kezdi az kevesebbet hízik.De tényleg alkat kérdése.

Jó babavárást kívánok!!!!!

2008. ápr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!