Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisbabát várok és 61 kg...

Kisbabát várok és 61 kg vagyok . ez sok kezdésnek?

Figyelt kérdés
160 cm magas vagyok . ez sok kezdésnek? ti hány kg osan kezdtétek?
2008. ápr. 1. 00:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Itt nem az a kérdés, hogy hány kilóval kezdesz, mert lehet alkatilag ilyen vagy, hanem, hogy mennyit szedsz majd magadra. Nagyon kell majd filgyelj, hogy ne akarj kettő helyett enni. Bár én beszélek?Én 52kg-al kezdtem és most 40hetes 1 naposan 80kg vagyok!!!Nem semmi!mi?? :-(
2008. ápr. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de én az utobbi 1 évben hiztam ennyit előtte mindig 50 kg voltam. és azért hiztam mert ithon vagyok és nem dolgozom.van időm enni
2008. ápr. 1. 02:41
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Ténleg probálj meg ne kettő helyett enni. Amúgy ez mindenkinél más.Ne fógyókúrázz mert ez nem az az időszak.Probálj az étkezésre odafigyelni,inkább sokszor keveset egyél.Itt a nyár a gyümölcs szezon, lehet enni bőven gyümölcsöt, csak azzal is vigyázz, mert a gyümölcs cukortól is lehet ám bőven hízni.Én 80kg- val kezdtem, és most 87 vagyok, és 36 hetes. Jó baba várást
2008. ápr. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nálatok milyen a védőnő. Nálunk tök mindegy, hány kilósan kezdesz, az a fontos, hogy mennyit szedsz fel terhesség alatt. Amivel mondjuk nem teljesen értek egyet, mert én pl. most 25 hetes vagyok és eddig 8 kiló jött rám, a védőnő szólt is, hogy jó lesz vigyázni, mert diéta lesz belőle. De sportolóként alapból olyan vékony voltam, hogy ha ahhoz képest nem szedek fel ennyit, most nem is lenne baba. De ezt nem nézik. Szerintem ne aggódj a súlyodon, érezd jól magad, élj egészségesen, akkor minden rendben lesz veletek. Az a lényeg, hogy egészségesen és boldogan várd a kisbabádat, majd ha megszületett, utána lehet gondolkozni azon, hogyan fogyjunk le. Minden jót!
2008. ápr. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia 160 cm-vel, és 53 kg-val kezdtem, de ez tényleg nem számít,ne foglalkozz a kilókkal,ill csak annyira,hogy próbálj meg változatosan enni,többször keveset, mert ami akar az feljön,majd leadjuk.A babának is kell a hely.Meg az energia.Egyél amit megkívánsz.Boldog babavárást!
2008. ápr. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én 65 kg-al kezdtem a terhességemet. Most a 23.hétben járok és 6kg jött fel eddig. Az én védőnőm 20 hetesen, szólt hogy miért nem jött rám az elmúlt hónap alatt 1 kg sem. Én inkább az első 16 hétben szedtem fel 5kg-t majd 5hétig semmit. Most tartok 6 kg-nál. De tényleg nem az számít, mennyivel kezded, hanem közben mennyi jön rád. Aki 45-50 kg-al kezdi, szinte 90%-ban 30kg-t szednek fel a terhesség alatt. Aki nagyobb súllyal kezdi, általában kevesebbet hízik.(Pl. az előttem lévő egyik válaszoló is írta, 80 kg-ról 87-re hízott, szerintem az le is ment egyből szülés után)Boldog babavárást.
2008. ápr. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmit sem számít, a baj az, ha terhesen sokat szedsz fel. Én is 60 kg voltam, amikor terhes lettem. Most öt hónapos a fiam, már visszafogytam 65-re, pedig óriási hasam volt.
2008. ápr. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én 60kg kezdtem,de előtte mindig 57kg szoktam lenni(165cm vagyok).Most 16 hetes vagyok,és 59kg.Eddig csak a pocim nőt.Szerintem is az a lényeg,ne egyél sokat egyszerre,és ne sok szénhidrátot,sok folyadék,zöldség,gyümölcs,meg amit megkivánsz.Én mindig akkor eszem ha megéhezem,pl édességet nem is kivánok.De mindenki más.Jo babavárást!!!
2008. ápr. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

159-63 -al kezdtem ,és most 26 hetesen 74 kg vagyok- de ez inkább a pocakomon (6. hónapban mindenki azt kérdezi melyik nap fogok szülni: )) ) és a cicimen látszik (2 számmal nagyobb melltartót kell hordanom pedig előtte sem panaszkodhattam),no persze egy kevés fenékre is feljött, de majd szoptatás utá kezdek csak el a súlyommal foglalkozni elvégre a testem most átáll az anyaságra és addig is eszem iszom ami jólesik kettőnknek.

Kezdősúly csak akkor lehet sok ha az már az egészségedet veszélyezteti-na meg a babaét.Lehet ,hogy te nem is fogsz sokat felszedni a terhesség folyamán-ez egyéntől függő.

Kellemes babavárást

2008. ápr. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 158 centi vagyok és 67 kilóval estem teherbe, tehát ez önmagában nem baj!

Én 3 kgot híztam és mindjárt szülök:-)

Van egy elmélet, miszerint a baba feléli a tartalékaidat. Nálam ez bejött:-) Jó fogyókúra , felszedek, 3 kgot, aztán leadok 10-et:-)

Na de, komolyan, én is csak 3 kgot híztam. Ez még nem azt jelenti, hogy 100-al fejezed be..

2008. ápr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!