Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem tudok aludni?

Miért nem tudok aludni?

Figyelt kérdés
Egész terhességem alatt alig aludtam egy jót.Tudom hogy ez vele jár..,de már nagyon e vagyok kenődve.Félek az estéktől,az ágytól.Vettem hova-t is,de mivel beteg vagyok sztem az orrdugulás miatt most sem alszom attól függetlenül hogy 2-t bevettem.Próbáltam a citromfű teát,a nyugtató fürdőt,és sztem mindent ami máson segít de rajtam nem.Van valaki ilyen helyzetben?És amikor nem alszik mit csinál?Mert én legszívesebben lemennék ilyenkor sétálni,de hát csak sötét éjszak van...Segítsetek....!!!
2008. márc. 31. 04:02
 1/4 A kérdező kommentje:
34 hetes vagyok.És még annyi hogy a babám nem lesz ettől nyugtalan?
2008. márc. 31. 04:03
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!Én most léptem a 36. hétbe,pont ugyan ez van velem már lassan 5 hónapja.3-4 órákat alszom,közben meg fáradt vagyok és álmos..Nos...,én az orrdugulásra orrsprayt használok,kisgyerekeknek való Nasivint,de van homeopátiás is(az nekem nem vált be).Én csak abban bízom, hogy a babóca jó alvó lesz és egyszer végre alszom egy nagyot!

A lényeg, hogy ne legyél feszült vagy ideges a fáradtság miatt, inkább próbálg meg kibírni ezt a "pár" hetet, én is ezt teszem.Amikor nem alszom, akkor olvasok,vagy filmet nézek, van hogy főzök..

Kitartást Neked meg a babónak!

2008. márc. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én remekül alszom a várandósság eleje óta,sokkal többet,mint előtte.Azt hiszem ez hormonális változások miatt van,mind nálad mind nálam.Bár nekem is volt 1-2 rosszabb éjszakám itt a 30. hét elején,de mikor rájöttem,hogy hogyan kényelmes a fékvés(egy kispárna,vagy a takaró összegyürve a lábam közé)és remekül alszom.A másik titka,hogy egész nap nagyon aktív vagyok,így estére sokszor mozduni sem bírok úgy ki vagyok merülve.No akkor pilanatok alatt elalszom.
2008. márc. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért nem szedsz Hovát???
2008. ápr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!