Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Március elejére kiírt kismamik...

Március elejére kiírt kismamik, miben tervezitek hazahozni a babátokat?

Figyelt kérdés
Itt konkrétan a ruhákra gondolok. Én olyan tanácstalan vagyok, tudom, hogy ez időjárás függő, de ti mire készültök?
2012. jan. 4. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én nagyon várom már a jó időt! Remélem így alakul! Rossz idő esetén kis overálba, jobb idő esetén is, de nem öltöztetem nagyon alá. Én most ezt így gondolom, de mint írtad időjárásfüggő az egész.

Alulra pedig kombidressz, rugi, kardigán, sapi. Én nem szeretem a pólyát, sokan viszont ezt tartják a legpraktikusabbnak. Esetleg, ha indokolt, akkor még egy kis takaró is szóba jöhet.


Boldog, légszomjmentes utolsó heteket kívánok!

2012. jan. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 2 éve március 4-én szültem. Én is tanácstalan voltam, hogy mibe hozzam haza a babámat, mert változékony olyankor még az idő. Végül mindent összekészítettem és elmondtam a férjemnek, hogy ezek közül mit hozzon be.

Hideg volt nagyon amikor hazajöttünk, ezért én téli öltözéket adtam rá. Egy overált, alatta egy vastagabb plüss kezeslábast, alatta vékonyabb plüss rugit, alatta egy hosszú ujjú body, vastagabb sapka, az overál mamuszos és kesztyűs volt.

Szerintem Te is készülj nagyjából így, de ne költs sokat az overálra, mert mi sem sokat hordtuk. Nézd:)

[link]

A kép még a kórházi ágyon készült indulás előtt.

Az overál óriási volt a lányomra, 56-os, pedig a lányom majdnem 4 kg-os, mégis lötyögött benne.

Talán annyi, hogy elég lett volna egy vékonyabb overál is.

2012. jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Várok még, ha lehet.

Az utolsónak: én is március 4-re vagyok kiírva, nagyon szép a kislányod. Hát én sem költenék túl sokat overállra, ha nem muszáj, van egy, de túl nagy, majd inkább ősszel lenne jó rá, de lehet, hogy ebben hozom haza.

2012. jan. 5. 09:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!De jó én is március 4-re vagyok kiírva.Pont tegnap mostam ki a kisruhákat amiket a barátnőmtől kaptam és van köztük egy nagyon szép bundás overál abban fogom hazahozni mert szerintem még hideg lesz.Alatta lesz egy body meg rugi meg persze sapka kesztyű.
2012. jan. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!