Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idős korban tettétek,...

Milyen idős korban tettétek, vagy tervezitek klön szobába tenni babátokat?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én akkor szeretnémk amikor leszokik a szopiról, vagyis olyan másfél éves kora körül. Előreláthatólag....

9 hós anyuja

2009. aug. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Nálunk a gyerek az első naptól külön szobában aludt. Míg pici volt, 7 percig hagytuk sírni, ha addig nem hagyta abba, akkor megnéztük, mi a gond. Az esetek 50-60%-ában 5 percen belül abbahagyta.
2009. aug. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az én babám 4 hónapos korától alszik külön szobában, de a mi lakásunk pici, pár lépés csak a gyerekszoba, ha messzebb lett volna biztos várok még pár hónapot.
2009. aug. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Én úgy gondoltam,hogy veszek egy mini bölcsőt ami a szülők ágyához csatolható,abban mellettünk lesz 6hónapos koráig,majd átteszem a saját ágyába és olyan 1 éves kora körül teszem külön szobába.Valószínű ez el fog tolódni minimum fél évet,de igyekszem:DViszont jó pont,hogy a babaszoba egyben van szinte a miénkkel,vagyis a miénkből lett leválasztva(mert hatalmas szobánk volt) és egy nagy ajtóval elválasztottunk neki egy nagyobbacska zobát,vgay rszt így az ajtó mindig nyitva lesz neki is nekünk is:D
2009. aug. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mi egyévesen tettuk kulon, a gyerekszoba rogton a miénk mellett van. megnyugtato érzés volt, míg mellettem volt, de nyugodtabban alszik o, ha kulon van. szerettem volna megvárni, míg végre leszokik az éjszakai tejrol, de ugy látom, arra még várhatok:)
2009. aug. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Két nagy gyermekem rögtön külön szobában aludt, amióta csak hazajöttünk a kórházból.

Most a harmadiknak nincs hely, így ő sokáig velünk lesz. De ha lenne saját szobája, akkor max. pár héten belül ott aludna.

2009. aug. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4,5 hónapos a babóm és amióta megszületett mindig külön szobában aludt. Semmilyen probléma nem volt eddig.
2009. aug. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11 hónapos lányom a születésétől kezdve külön szobában aludt a saját ágyában.Soha semmi hátránya nem származott ebből.
2009. aug. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6 hósan jöttem külön.Ő jobban viseli mint én :-)
2009. aug. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én egy hónapos koráig vele aludtam a szobájában,majd utána külön. Jobb így mindenkinek.
2009. aug. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!