Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Komáromi kismamaként szeretnék...

Adrika kérdése:

Komáromi kismamaként szeretnék Győrben szülni, ha győri orvoshoz járnék, megtehetném?

Figyelt kérdés
Gondolom csak ha magánrendelésre járok hozzá, ugye? Kit ajánlanátok? Aki lelkiismeretes is és nem pénzéhes (szülésre max.40-ennyi a jelenlegi orvosomnál is, aki sajnos megy nyugdíjba) 12 hetes kismama
2012. jan. 3. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nyíregyházi az állandó lakcímem, de mivel pesten lakom jó ideje, így természetesen ide járok magándokihoz, és így nála fogok szülni nem is abban a kerületben ahol egyébként lakok,ahova ideiglenes lakcímem is szól, szóval lehet!


De szerintem magándoki nélkül is szülhetsz bárhol, a kötelező vizsgálatokat már nem tudom biztosan, de szerintem azokat is elvileg kötelesek bárhol az országban elvégezni.

2012. jan. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy azért kérdezem,mert ápr.30 után megszűnik a helyi kórházunk és először felajánlotta a dokim,hogy választani kell Győrbe,vagy Tatabányán szeretné(n)k szülni,Győrt választottam,de a védőnőm felvilágosított,hogy nem mehetek Győrbe,mert elutasította a Komárom és környéki kismamákat,így csak Tatabányán lehetne,ott meg nagyon nem szeretnék(több kismama társammal együtt).
2012. jan. 3. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha van Győrben magándokid, akkor úgyis látják hogy ő küld a vizsgálatokra, stb. nem hiszem hogy felül bírálhatná bárki is.

Nekem olyan volt, hogy beszólt az asszisztens, hogy nyíregyházi létemre mit keresek pesti kórházban, de csak kötekedni akart, ugyanúgy megcsináltak minden vizsgálatot.

Nálam mindig azt nézik ki küldött, aztán nem szólnak semmit.

Ilyen esetben nem tudom mi van, de szerintem ha a dokid a győri kórházhoz tartozik, akkor nem küldhetnek el.

2012. jan. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!